Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lipca 2002

Valve zainteresowane modem Day of Defeat

Sznur, 7 lipca 2002, 14:58

Twórcy gry Half-Life, zespół Valve Software, po skomercjalizowaniu Counter-Strike’a zainteresowali się kolejnym modem do swojego „nieśmiertelnego” dzieła. Tym razem skierowali swoją uwagę na Day of Defeat, modyfikację rozgrywającą się w realiach II wojny światowej, stworzoną przez kilku zapaleńców i wciąż zdobywającą coraz więcej zwolenników wśród graczy. Jak na razie obydwa zespoły oficjalnie zapowiedziały współpracę nad przyszłym rozwojem Day of Defeat. Czyżbyśmy mieli doczekać się kolejnej wersji pakietu Half-Life: Generation zawierającej nowego komercyjnego moda?

Spotkajmy się na planecie Iritor

Sznur, 7 lipca 2002, 12:17

Wszystko wskazuje na to, iż niedługo pozostaną nam do wyboru tylko gry massive multiplayer online, które powstają jak grzyby po deszczu. Kolejną tego typu produkcję zapowiedział zespół Wootsoft, którego przedstawicielami są dwaj panowie, o słowiańsko brzmiących nazwiskach: Roman Kremlicka i Benjamin Prucha. Pracują oni nad grą MMOcRPG zatytułowaną Iritor Online, której akcja toczyć się będzie w odległej przyszłości na obcej planecie Iritor.

Grecja bez kafejek internetowych? To może zdarzyć się i w Polsce...

Mariusz Klamra, 7 lipca 2002, 10:24

Często narzekamy na naszych polityków i ich dziwne pomysły, jednak pewnym pocieszeniem może być fakt, że nie tylko w Polsce trafiają się takie przypadki. Przykład Grecji jest bardzo jaskrawy, ale płyną z niego wnioski które mogą stawiać pod znakiem zapytania istnienie kawiarenek internetowych również w Polsce.

Battlecruiser: Generations w produkcji

Sznur, 7 lipca 2002, 10:01

Zespół 3000AD, twórcy serii realistycznych symulatorów kosmicznych z pod znaku Battlecruiser, wciąż znajdują rzesze fanów chętnych na przygody w olbrzymim, wirtualnym wszechświecie. Aktualnie trwają prace nad czwartą częścią serii, zatytułowaną Battlecruiser: Generations. Pierwotnie miały być to, zapowiadane wcześniej, dwa dodatki Xtended Play do Battlecruiser: Millenium, lecz rozmiar zmian spowodował decyzję o wydaniu całkowicie nowego tytułu.

Bo najlepszy sposób na kobietę...

Mariusz Klamra, 7 lipca 2002, 00:42

Któż z nas mężczyzn nie ma czasami problemu z zazdrosną o komputer kobietą? Może to być mama, wybranka serca lub żona, ale tekst zwykle jest uniwersalny: „A ty tylko grasz i grasz zamiast ...” (w miejsce kropek wstaw „uczyć się”, „wyjść do kina”, „zainteresować się mną” itp.). Być może jest jednak na to rozwiązanie...

Nie dość że jako pierwsi mieli Warcraft III, to jeszcze...

Mariusz Klamra, 7 lipca 2002, 00:14

Wczoraj wieczorem w krakowskim Empiku miało miejsce losowanie sześciu szczęśliwców, którzy zakupili Warcrafta III w czasie nocnej sprzedaży i wygrali dodatkowe nagrody w postaci koszulek Warcraft III i figurek z Diablo II. A zwycięzcami są...