Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lipca 2002

Trash - RTS na śmietniku cywilizacji

Sznur, 1 lipca 2002, 17:41

Zespół The Inhuman Games rozpoczyna beta testy swojej premierowej produkcji, jaką jest RTS zatytułowany Trash. Akcja gry rozgrywać się będzie w post-apokaliptycznej przyszłości, wzorowanej na filmach typu Mad Max, gdzie resztki ludzkości walczą o pozostałości cywilizacji.

CD Projekt - Producentem gier

Fajek, 1 lipca 2002, 17:12

Stało się! Polski dystrybutor gier komputerowych firma CD Projekt, znany z doskonałych polskich opracowań zdecydował się na rozszerzenie swojej działalności o produkcje gier komputerowych.

LEM dystrybutorem Medieval: Total War

Fajek, 1 lipca 2002, 16:24

Firma LEM, jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski, oficjalnie informuje, że premiera gry ,,Medieval: Total War'' PC odbędzie się w Polsce na początku września.

Jazz i Faust nadchodzą

Fajek, 1 lipca 2002, 15:58

Na początku przyszłego tygodnia, na półkach sklepowych, staraniem firmy MANTA, pojawi się "przygodówka" pt. JAZZ I FAUST. Wakacyjna cena gry - 49,90 zł. W parze z tytułem pojawi się 3D MAHJONGG za jedyne 29,90 zł (z myszką).

Tropico: Mucho Macho Edition

Sznur, 1 lipca 2002, 13:24

Take 2 Interactive przymierza się do uatrakcyjnienia nam oczekiwania na Tropico 2, a to za sprawą specjalnej edycji pierwszej części gry, przeznaczonej dla prawdziwych mężczyzn, zatytułowaną Tropico: Mucho Macho.

Warcraft III - najdroższa lokalizacja w historii gier w Polsce

Fajek, 1 lipca 2002, 11:48

Do premiery tej rewelacyjnie zapowiadającej się gry pozostało już tylko pięć dni! W ubiegły czwartek rozpoczęto ostatni etap produkcji - konfekcjonowanie elementów pudełka. Wszystko wskazuje więc na to, że 5-go lipca będziemy świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie komputerowej rozrywki!

Recenzja: Global Operations

Fajek, 1 lipca 2002, 11:28

Global Operations to taktyczna gra akcji przedstawiająca rzeczywiste zadania wykonywane przez oddziały specjalne, wzorowana bezpośrednio na hicie jakim jest bez wątpienia Counter Strike.

Windows - a wszystko zaczęło się 10 listopada 1983 roku...

Łosiu, 1 lipca 2002, 08:17

Tak, w tym dniu firma Microsoft oficjalnie zapowiedziała wydanie nakładki na system operacyjny MS-DOS umożliwiającej obsługę komputera w trybie graficznym. Nazwano ją Windows 1.0. Jeżeli chcecie prześledzić całą drogę rozwoju Windows to zapraszam do artykułu znajdującego się na oficjalnych stronach firmy Microsoft – „From Windows 1.0 to Windows .NET Server”.