Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lipca 2002

Łatka do Grouch PL

Sznur, 26 lipca 2002, 18:20

Dla wszystkich, którzy zakupili już najnowszy numer czasopisma „Play” (08/2002) i mieli kłopoty z zapisaniem stanu gry podczas zabawy w dołączoną do gazetki polską wersję gry Grouch, mamy dobrą wiadomość. Już dzisiaj dostępna jest łatka usuwająca tą niedogodność.

Polskie demo Age of Wonders II

Sznur, 26 lipca 2002, 16:36

Wydawnictwo Play-It udostępniło polską wersję demonstracyjną gry Age of Wonders 2: Tron Czarnoksiężnika. Gra jest kontynuacją doskonałej strategii turowej zespołu Triumph Software, na podobieństwo serii HoMM, rozgrywającej się krainach fantasy.

Jubileuszowy numer "Komputer ŚWIAT"

Sznur, 26 lipca 2002, 13:49

Wczoraj pojawił się nowy numer pisma „Play”, który po metamorfozie będzie walczył o prymat w dziedzinie gier na PC, a tu szykuje nam się inna atrakcja. Do kiosków trafił jubileuszowy – 100 numer dwutygodnika „Komputer ŚWIAT”, jednego z najpopularniejszych pisma na rynku wydawnictw komputerowych.

Kiedy Beam Breakers?

Sznur, 26 lipca 2002, 13:21

Firma JoWood Productions poinformowała, iż wyścigi futurystycznych pojazdów Beam Breakers trafią do sklepów 27 września. Jak pamiętamy, pracujący nad grą zespół Similis, postanowił dokonać zmian otoczenia gry, ze względu na atak terrorystyczny z 11 września ubiegłego roku. Ponieważ większość akcji rozgrywa się wśród olbrzymich wieżowców Nowego Yorku, usunięto wszelkie ślady nawiązujące do budynków WTC.

Zagraj już dziś w Toca Race Driver

Fajek, 26 lipca 2002, 12:28

Dzięki współpracy firmy Codemasters i marce 7UP, już dziś możesz zagrać w nadchodzący hit TOCA Race Driver, znakomite wyścigi torowe! Do dnia 30 września wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w wyścigu na unikalnym torze 7UP, a przy okazji wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

Oficjalna strona White Fear

Robal, 26 lipca 2002, 11:09

Francuski producent gier Widescreen Games powołał do życia oficjalną stronę w całości poświęconą ich najnowszej grze przygodowej pod tytułem White Fear.

Fatal Frame również na konsolę Xbox

Soulcatcher, 26 lipca 2002, 09:54

Firma Tecmo zawiadomiła, że ma zamiar wydać grę Fatal Frame również na konsolę Xbox. W tej wersji mają znaleźć się nowe postacie oraz kostiumy, które jeszcze bardziej urozmaicą grę.

Przyszli posiadacze kart Radeon 9000, 9700 zapomnijcie o Windows 95/NT4 oraz 98.

Łosiu, 26 lipca 2002, 09:07

Taką zaskakującą informację podał przedstawiciel firmy ATI (ATI Technical Suport) na forum Rage3d. Wydaje się, że jest to posunięcie niepoważne i to zwłaszcza, jeżeli chodzi o nadal popularny system Windows 98, jednak po przeglądnięciu oficjalnych stron firmy Microsoft i jej planów dotyczących powyższych systemów okazuje się, że nie jest to totalne „szaleństwo” ATI – Microsoft chce się po porostu pozbyć tych systemów. Na stronie firmy Microsoft poświęconej certyfikowanym sterownikom WHQL niedawno pojawiła się informacja o następującej treści – „WHQL will no longer accept submissions for all hardware devices and systems for the following operating systems” (chodzi o Windows NT 4.0 Workstation, NT 4.0 Server oraz 98 SE).