Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 lipca 2002

Polska wersja Hidden & Dangerous DeLuxe - premiera

Sznur, 30 lipca 2002, 19:04

W dniu dzisiejszym do sklepów trafi gra Hidden & Dangerous DeLuxe, która jeszcze raz przypomni nam fenomen tej taktycznej gry akcji, stworzonej przez nieznany wcześniej czeski zespół Illusion Softworks. Jeśli grałeś w wersję oryginalną masz szansę przeżyć tę przygodę w nowej oprawie graficznej.

Super nagrody w Świecie Quizów - nie przegap!

Sznur, 30 lipca 2002, 18:16

Zbliża się termin losowania głównej nagrody w Świecie Quizów. Został jeszcze tylko jeden dzień na zakup losów uprawniających do wzięcia udziału w losowaniu miniwieży Thompson. Jeżeli jeszcze nie braliście udziału w zabawie to nie ma na co czekać.

Batman: Vengeance - demo

Sznur, 30 lipca 2002, 17:14

Kolejne demo zawitało do sieci. Tym razem Ubi Soft wypuścił wersję demonstracyjną gry Batman: Vengeance. Jest to najnowsza adaptacja przygód człowieka-nietoperza , po raz pierwszy całkowicie wykonana w technologii 3D. Demo (ważące 112MB) zawiera jedną misję treningową i trzy misje z pełnej wersji gry.

Pięć dem w "Gazecie Wyborczej"

Sznur, 30 lipca 2002, 16:43

Wydawnictwo LEM poinformowało, iż wspólnie z „Gazetą Wyborczą” wydali płytę CD-ROM pełną wakacyjnych niespodzianek. Można ją znaleźć dziś w lokalnym dodatku komputerowym do „Gazety Wyborczej” na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na płycie znalazło się pięć najnowszych wersji demonstracyjnych gier dystrybuowanych przez LEM'a na terenie Polski.

Caviar znowu górą

Sznur, 30 lipca 2002, 13:51

Western Digital rozpoczął sprzedaż pierwszych egzemplarzy nowego „twardziela” o największej obecnie dostępnej pojemności 200GB. Napęd ten należy do rodziny dysków Drivezilla, które będą produkowane począwszy w pojemnościach 120GB (2 talerze) i 200GB (3 talerze). Na każdym talerzu, obracającym się z prędkością 7,200 obrotów na minutę, zapisać można do 66,7GB danych.

Demo Farscape

Fajek, 30 lipca 2002, 13:49

Farscape to futurystyczna gra akcji stworzona na podstawie znanego i popularnego serialu telewizyjnego. Podobnie jak w wersji filmowej przenosimy się do przyszłości, gdzie prowadzimy grupkę kosmicznych renegatów (Aeryn, Zhaan, D'Argo, Chiana, Rygel oraz głównego bohatera serialu, amerykańskiego astronautę Johna Crichtona) podróżujących w przestrzeni okrętem Moya.

Platynowy GameCube

Sznur, 30 lipca 2002, 13:15

Mimo olbrzymiej konkurencji ze strony Microsoft Xbox i Sony PlayStation 2 firma Nintendo nie poddaje się na konsolowym rynku. Aby zwiększyć zainteresowanie swoim najnowszym dzieckiem – GameCube – postanowiła wypuścić specjalną, platynową wersję tej konsoli.

Strike Fighters: Project 1 jedzie do tłoczni

Fajek, 30 lipca 2002, 13:06

Strike Fighters: Project 1 to realistyczny symulator lotu stworzony przez zespół Third Wire Productions, którego założyciel jest odpowiedzialny za powstanie takich hitów jak: European Air War, Jane’s Longbow 2, Jane's Flash Point Korea czy Jane's AH-640 Longbow. Producent gry, firma Strategy First poinformowała, że gra właśnie została ukończona i właśnie trafiła do tłoczni.

Midway - Naval Battles zapowiedziane

Fajek, 30 lipca 2002, 12:12

Firma Mithis Games zapowiedziała nową grę pod tytułem Midway - Naval Battles, należącą do gatunku 3D RTS i poruszającą temat bitew morskich rozgrywanych podczas drugiej wojny światowej.

Zapowiedź: Savage

Fajek, 30 lipca 2002, 11:08

Savage to gry akcji w klimacie fantasy, łącząca elementy strzelanek FPS i strategii czasu rzeczywistego, przeznaczona głównie do rozgrywki wieloosobowej. Akcja toczy się w prymitywnym okresie ziemskiej ewolucji, gdy ludzie łączyli się w koczownicze plemiona, z trudem zdobywając pożywienie i broniąc się przed drapieżnikami. W okresie tym dominowała przemoc, a jedyną przewagą ludzi była umiejętność tworzenia narzędzi, broni i innych przedmiotów powstałych z pracy rąk.