Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lipca 2002

Disciples II premiera 7 sierpnia

Fajek, 18 lipca 2002, 16:25

Firma CD Projekt poinformowała o dacie premiery gry Disciples II: Mroczne Proroctwo. Premiera gry została ustalona na 7 sierpnia. Gra będzie dostępna w sklepach i supermarketach na terenie całego kraju.

Recenzja: Battle Realms

Fajek, 18 lipca 2002, 15:48

Strategia czasu rzeczywistego osadzona w azjatyckiej scenerii, stworzona przez zespół Liquid Entertainment, składający się z ludzi, którzy pracowali nad serią Command & Conquer. Niepokonany samuraj i odważni mnisi przeciwstawiają się barbarzyńcom, złym czarnoksiężnikom i śmiertelnym ninja, a wszystko to dzieje się w świecie pełnym magii i walki.

Freedom Force i Sid Meier’s Sim Golf również od dziś w sklepach

Fajek, 18 lipca 2002, 14:03

Również dziś premierę mają koeljne dwie gry z Cenegi - Freedom Force oraz Sid Meier's SimGolf. Jednak warto wspomnieć, że w części odpowiednio oznaczonych pudełek z tymi grami znajdziecie prezent...

Strategic Command – European Theater dla wytrawnych strategów

Sznur, 18 lipca 2002, 13:35

Battlefront.com poinformował, iż prace nad klasyczną strategią turową Strategic Command – European Theater, zespołu Fury Software, zostały ukończone. Gra będzie dostępna w sprzedaży na stronach Battlefront.com pod koniec lipca. Trwają również prace nad wersją demonstracyjną.

Lego Football Mania - premiera

Fajek, 18 lipca 2002, 13:05

Dziś swoją premierę ma Lego Football Mania, dynamiczna gra piłkarska zrealizowana w zręcznościowym stylu. Jej wydawcą na terenie polski jest firma Cenega Poland.

Czym zaskoczy nas Blizzard po Warcraft III?

Sznur, 18 lipca 2002, 12:58

Warcraft III króluje na listach sprzedaży, a gracze zastanawiają się pewnie, jaki następny hit wypuszczą panowie z Blizzard Entertainment. Częściowa odpowiedź znalazła się w artykule, który pojawił się na stronach CNN/Money.

EverQuest na Maca w przyszłym roku

Robal, 18 lipca 2002, 12:35

Sony Online Entertainment podał do wiadomości publicznej informację, że posiadacze systemu Macintosh OS X już na wiosnę przyszłego roku będą mogli zagrać w najbardziej popularną grę RPG online, jaką niewątpliwe jest EverQuest. Dodatkowo SOE planuje także wydać na ten system trzy dodatki do EverQuest takie jak: Ruins of Kunark, Scars of Velious oraz Shadows of Luclin.

Ghost Recon będzie na Maca

Robal, 18 lipca 2002, 11:55

Firma Aspyr Media poinformowała, że została pełnoprawnym wydawcą gry Tom Clancy's Ghost Recon na system Macintosh. Według zapewnień producenta, tytuł ten praktycznie niczym nie będzie różnił się od wersji na PC, która została wydana w listopadzie zeszłego roku. Na dzień dzisiejszy nie ustalono jeszcze żadnej konkretnej daty premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon na Macintosh.

Pełna wersja Rally Championship w najnowszym AUTOSUKCESIE

Fajek, 18 lipca 2002, 10:43

Jeśli jesteś fanem rajdów samochodowych i nie miałeś do tej pory okazji spróbować swoich sił w Rally Championship powinieneś nabyć najnowszy numer AUTOSUKCESU.

Driver 3 także na PC!

Solnica, 18 lipca 2002, 10:05

Będzie! Posiadacze PC, którzy obawiali się iż Driver 3 podobnie jak część oznaczona numerem „2” pojawi się tylko w wersji na którąś z konsol (lub ewentualnie kilka) mogą odetchnąć z ulgą. Infogrames planuje wydać tą grę także na platformę PC.

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death w eXtra Grze już w sprzedaży

Fajek, 18 lipca 2002, 09:52

Znakomita strategia Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death od dziś jest już w sprzedaży w kioskach, salonach prasowych i supermarketach na terenie całego kraju! Gra ukazała się w serii wydawniczej CD Projektu „eXtra Gra Wielkie Hity” w cenie 26,99 zł.

Top 10 gier w US (18/07/02)

Solnica, 18 lipca 2002, 09:35

NPD Techworld opublikował zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od końca czerwca do 6 lipca. Tym razem nieśmiertelne The Sims musiały zadowolić się dopiero czwartą i piątą lokatą, zwycięzcą rankingu został jak nie trudno jest się domyśleć, najnowszy produkt ze stajni Blizzard – Warcraft III: Reign of Chaos.

Co w The Sims: Zwierzaki?

Fajek, 18 lipca 2002, 00:10

Nareszcie wiemy, co znajdzie się w pełnej wersji nowego dodatku do THE SIMS - tym razem noszącego tytuł ZWIERZAKI. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy w nim mogli wpuścić do swego domu przemiłe zwierzątka - psy i koty, ale także papugę w klatce, żółwia czy rybki. Dzięki futrzastym przyjaciołom będziemy mogli nawiązywać nowe znajomości, rozmawiać z sąsiadami, a dbanie o swego podopiecznego, choć zajmie trochę czasu dostarczy wiele satysfakcji i radości.

LEGO Bionicle na wielkim ekranie

Fajek, 18 lipca 2002, 00:05

Zabawki z serii LEGO Bionicle, które znane są najmłodszym również z gier konsolowych wydanych przez firmę Cenega, wkrótce zawitają w kinach! Firma LEGO i studio MIRAMAX FILMS powzięły decyzję o stworzeniu animowanego komputerowo filmu dla dzieci, opartego o postacie z serii Bionicle.