Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2002, 14:03

autor: "Fajek"

Freedom Force i Sid Meier’s Sim Golf również od dziś w sklepach

Również dziś premierę mają koeljne dwie gry z Cenegi - Freedom Force oraz Sid Meier's SimGolf. Jednak warto wspomnieć, że w części odpowiednio oznaczonych pudełek z tymi grami znajdziecie prezent...

Również dziś premierę mają koeljne dwie gry z Cenegi - Freedom Force oraz Sid Meier's SimGolf. Jednak warto wspomnieć, że w części odpowiednio oznaczonych pudełek z tymi grami znajdziecie prezent...

Freedom Force to taktyczna gra akcji z elementami cRPG stworzona przez ludzi odpowiedzialnych za powstanie słynnego System Shock 2. Bohaterami są najsłynniejsze postacie o nadprzyrodzonych mocach, które w wielu komiksach i filmach rysunkowych stają do boju w obronie dobra i prawa. Tym razem muszą przeciwstawić się obcym i ludziom zainfekowanym przez związek chemiczny Energy X, powodujący wynaturzenie i wzmocnienie agresywnych cech osobowości.

Gracz kieruje największymi super-bohaterami wszechczasów (m.in.: Minute Man, Liberty Lad, Alche-Miss, Manbot, The Bullet, El Diablo, The Ant i Eve), z których każdy posiada swoje własne unikalne głosy, style zachowań i nadprzyrodzone moce. W ponad 30 misjach musimy przywrócić spokój na Ziemi. Akcja gry toczy się w kolorowym, całkowicie trójwymiarowym otoczeniu wzorowanym na Ameryce lat sześćdziesiątych.

Sid Meier’s Sim Golf to symulacja ekonomiczno-budowlana, powstała przy współpracy z Maxis Games, ekspertem od tego typu produkcji (Sim City, The Sims). W grze możemy projektować, budować i zarządzać polami golfowymi na różnych poziomach szczegółowości. Rozgrywka w Sim Golf w znaczący sposób przypominać będzie Sim City, lecz zamiast budować miasto zajmiemy się wszelkimi aspektami pól golfowych.

Grę rozpoczynamy w jednym z 16 losowo wybranych miejsc na Ziemi, charakteryzujących się odmiennością krajobrazu ze względu na umiejscowienie geograficzne. Przy projektowaniu pól golfowych możemy dowolnie ustawiać takie elementy jak siatki chroniące przed piaskiem, zbiorniki wodne czy wiele gatunków drzew.

Nasza finansowa przyszłość zależy od ilości golfiarzy odwiedzających i korzystających z naszych pól. Każdy z nich jest bardziej lub mniej zadowolony z jakości zbudowanych struktur, co odzwierciedla się w naszej popularności oraz funduszach, które przeznaczamy przecież na rozbudowę i udoskonalanie klubu. Każdy z golfiarzy posiada własną osobowość, charakterystykę i życiorys, który możemy prześledzić, dowiadując się więcej o swoich klientach.

Wracając jednak do prezentu, o którym wspomniałem na początku – jest nim 2 miesięczny Srebrny abonament MayClub o wartości 30 PLN, dzięki czemu każdy prawdziwy gracz będzie mógł przekonać się o zaletach członkostwa w nim. Szukajcie pudełek z taką naklejką: