Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lipca 2002

Trojanie i Eliksir Mocy - Dziś Premiera

Fajek, 24 lipca 2002, 17:37

Już dziś w sklepach na terenie całego kraju pojawił się długo oczekiwany dodatek Settlers IV: Trojanie i Eliksir Mocy! Słynni na całym świecie osadnicy powiększyli swoją rodzinę o nowe plemię, Trojan!

Tajemnice Zimnej Wojny

Sznur, 24 lipca 2002, 13:17

Czesi są bliscy zdominowania w grach tematyki zimnowojennej (czemu trudno się dziwić po ich przykrych doświadczeniach ‘68 roku). Po Operation Flashpoint: Cold War Crisis, kolejny czeski zespół podjął się stworzenia gry w tym samych klimatach. Tym razem będzie to gra przygodowa z elementami akcji zatytułowana Cold War, opowiadająca historię Chasera Jonesa, dziennikarza podróżującego po ZSRR w czasie największego zagrożenia konfliktem zbrojnym. Nad grą pracuje nowopowstały, praski zespół Mindware.

Bohaterowie sawanny w tym tygodniu

Fajek, 24 lipca 2002, 11:00

Jeszcze w tym tygodniu do sklepów trafi kolejna część przygód wesołego trolla! HUGO: BOHATEROWIE SAWANNY to jak zwykle niesamowita zabawa dla najmłodszych, z pięknie animowaną grafiką i profesjonalnie opracowanym dźwiękiem.

Pro Rally 2002 będzie także na GameCube

Soulcatcher, 24 lipca 2002, 10:55

Francuski wydawca gier, firma Ubi Soft w dniu dzisiejszym zawiadomiła, że gra Pro Rally 2002 pojawi się również na konsolę GameCube.

Blood Omen 2 zapowiedziany na GC

Soulcatcher, 24 lipca 2002, 10:50

Firma Eidos Interactive podała do wiadomości publicznej informację, że w Halloween w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych pojawi się gra Legacy of Kain: Blood Omen 2 na konsolę GameCube.

Recenzja: Mercedes Benz Truck Racing

Fajek, 24 lipca 2002, 10:40

Mercedes Benz Truck Racing to wyścigi ciągników siodłowych posiadające oficjalną licencję firm Daimler Chrysler i Mercedes Benz. Gra pomimo, że przeszła bez większego echa, zyskała uznanie wśród tzw. „hardcore’owych” graczy ze względu na znakomicie opracowany model jazdy...

Nadchodzi Robin Hood

Robal, 24 lipca 2002, 10:18

Firma Strategy First poinformowała, że jeszcze tej zimy rozpocznie sprzedaż gry Robin Hood. Gra w chwili obecnej jest tworzona przez niemiecką grupę Spellbound Entertainment, która ma na swoim koncie już Desperados: Wanted Dead or Alive.