Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 lipca 2002

America’s Army: Marksmanship Pack

Sznur, 29 lipca 2002, 18:13

Na stronach głośnej ostatnio produkcji America’s Army pojawiły się informacje o kolejnym dodatku (a raczej module) nazwanym Marksmanship Pack. O ile pierwszy (America’s Army: Recon) oferował 4 singleplayerowe misje treningowe i kilka map do multiplayera, to w kolejnym twórcy obiecują znacznie, znacznie więcej...

Lokalizacja Tony Twardziela blisko końca

Sznur, 29 lipca 2002, 17:16

Już naprawdę niedługo przyjdzie miłośnikom przygodówek czekać na najnowszy tytuł z tego gatunku. W Techlandzie trwają ostatnie prace lokalizacyjne gry Tony Tough and the Night of Roasted Moths, a twórcy już teraz gwarantują, że szykuje się przysłowiowy „ubaw po pachy”

Farscape: The Game ozłocony

Sznur, 29 lipca 2002, 13:30

Wydawnictwo Simon and Schuster Interactive poinformowało, iż zakończono pracę nad Farscape: The Game i produkt pojawi się w sprzedaży w przyszłym tygodniu. Gra oparta jest o znany serial telewizyjny pod tym samym tytułem, którego akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Grupa kosmicznych renegatów, pod dowództwem Johna Crichtona, ląduje swoim statkiem kosmicznym na nieznanej planecie w odległym zakątku wszechświata...

Microsoft drugi, IBM trzeci, Intel piąty

Fajek, 29 lipca 2002, 12:39

W najnowszym numerze Business Week pojawiło się zestawienie najpopularniejszych i najbardziej znanych firm/marek świata. W pierwszej piątce znajdują się trzy firmy z branży IT co jest sporym zaskoczeniem zważywszy na fakt, iż firmy te zajmują się produkcją towarów należących raczej do grupy „luksusowych”.

Zapowiedź: Devastation

Fajek, 29 lipca 2002, 12:00

Gra akcji/FPS nastawiona przede wszystkim na wieloosobowe rozgrywki drużynowe w sieci. Akcja rozgrywa się w zurbanizowanym świecie niedalekiej przyszłości. Gracze w ośmioosobowych zespołach walczą ze sobą w 32 zróżnicowanych lokacjach. Mimo iż Devastation ukierunkowane jest na wieloosobową rozgrywkę, mamy również możliwość gry single player z botami.