Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2002

Zostań beta testerem CHROME-a

Fajek, 4 lipca 2002, 15:41

Prace nad grą Chrome osiągnęły fazę wersji beta, w związku z czym firma Techland ogłasza nabór kandydatów na testerów! Beta Testy składać się będą z kilku etapów: najpierw wersja dla pojedynczego gracza, a następnie rozgrywka sieciowa.

Samochody w NFS: Hot Pursuit 2

Fajek, 4 lipca 2002, 14:24

Seria NEED FOR SPEED powraca w kontynuacji szalonych wyścigów na drogach publicznych, czyli HOT PURSUIT 2. Niesamowita prędkość, konieczność zwracania uwagi na samochody nie biorące udziału w wyścigu i oczywiście... wszechobecna policja, która nie będzie patrzeć łaskawym okiem na nasze wyczyny przy prędkościach przekraczających dwieście kilometrów na godzinę.

Zapowiedź: Medieval - Total War

Fajek, 4 lipca 2002, 14:18

Medieval: Total War to kontynuacja słynnej i wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych, tworzonych przez zespół Creative Assembly. Po dalekowschodnich klimatach w Shogun: Total War przenosimy się w bardziej nam znane realia średniowiecznej Europy.

Imperium Galactica III: Genesis - demo

Sznur, 4 lipca 2002, 13:53

Nieco spóźnione, ale nareszcie jest. Węgierski zespół Philos Entertainment wypuścił wersję demonstracyjną strategii kosmicznej Imperium Galactica III: Genesis, które miało się pojawić już blisko pół roku temu. Demo zawiera jedną misję z pełnej wersji gry, prezentując jednakże wszystkie atuty graficzne trójwymiarowego wszechświata.

America's Army: Recon Demo

Sznur, 4 lipca 2002, 13:20

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj - w Dniu Niepodległości, pojawiła się wersja demonstracyjna gry America’s Army: Operations. Demo nosi podtytuł Recon i zawiera cztery misje treningowe do rozgrywki jednoosobowej, w których poznajemy zasady posługiwania się różnymi rodzajami broni oraz sześć misji do multiplayera, gdzie bronimy bazy, prowadzimy działania na terenie zabudowanym, uwalniamy zakładników oraz musimy zapobiec atakowi bioterrorystów.

Onichimowski poza branżą

Fajek, 4 lipca 2002, 12:30

Grzegorz Onichimowski, znana postać w branży „komputerowej rozrywki”, pożegnał się z dotychczasowym zajęciem, tj. kierowaniem przedstawicielstwem handlowym Electronic Arts w Polsce. Z dniem 28 czerwca Onichimowski objął stanowisko Prezesa Zarządu Giełdy Energii.

Counter-Strike: Condition Zero opóźniony

Sznur, 4 lipca 2002, 12:26

Sierra przesunęła premierę taktycznej gry akcji Counter-Strike: Condition Zero, komercyjną wersji popularnego moda do Half-Life z trybem single player, na koniec bieżącego roku. Pierwotnie gra, nad którą pracują twórcy Half-Life, zespół Valve Software, miała ukazać się na przełomie sierpnia i września.

Dodatek do HoMM IV jeszcze tej jesieni

Robal, 4 lipca 2002, 11:37

Wszystkich fanów Heroes of Might and Magic IV powinna ucieszyć informacja, że jeszcze tej jesieni w sklepach pojawi się pierwszy oficjalny dodatek do tej gry. W chwili obecnej praktycznie nie wiadomo, co rozszerzenie będzie w sobie zawierało i co nam zaoferuje. Wiadomo jedynie, że jego cena będzie wynosiła 29.99 dolarów.

Matematyczne Przygody Myszki Mia pod koniec wakacji

Robal, 4 lipca 2002, 11:34

Firma Marksoft zawiadomiła, że pod koniec wakacji bieżącego roku rozpocznie sprzedaż nowej gry dla najmłodszych użytkowników komputera pod tytułem: Matematyczne Przygody Myszki Mia.

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death w eXtra Grze

Fajek, 4 lipca 2002, 10:31

Już 17 lipca w serii eXtra Gra Wielkie Hity ukaże się znana i lubiana gra strategiczna "Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death". Gra zawiera pełną wersję "HoMM III: Restoration of Erathia" oraz siedem dodatkowych kampanii, tworzących dodatek "Cień Śmierci".

Neverwinter Nights - bestsellerem w Stanach Zjednoczonych

Łosiu, 4 lipca 2002, 10:06

W najnowszym raporcie sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych za okres od 16 do 22 czerwca Neverwinter Nights zajmuje zaszczytną pierwszą pozycję, bijąc nawet takie tytuły jak The Sims: Vacation, The Sims oraz Medal of Honor: Allied Assault. Ponadto firmy BioWare oraz Infogrames poinformowały, że już ponad milion egzemplarzy Neverwinter Nights wysłano do sklepów na całym świecie (500 tysięcy w USA oraz 500 tysięcy w innych państwach) z czego ponad 125 tysięcy egzemplarzy zostało już sprzedanych, a kolejnych 100 tysięcy jest zamówionych.

Fallout 2 na Macintosha

Robal, 4 lipca 2002, 09:22

Dzięki firmie Interplay wszyscy posiadacze komputerów typu Macintosh będą mogli pod koniec czerwca zakupić drugą odsłonę jeden z najlepszych jak do tej pory gier RPG a mianowicie Fallout, która w 1998 roku pojawiła się po raz pierwszy na PC okupując przez wiele tygodni pierwsze miejsca najchętniej kupowanych gier.

Rozpoczęte prace nad Terminator 3

Robal, 4 lipca 2002, 09:18

Firma Infogrames oznajmiła, że zdobyła wszystkie prawa pozwalające jej na stworzenie gry zatytułowanej Terminator 3: Rise of the Machines na PC oraz konsole.

Samochody w Colin McRae Rally 3

Łosiu, 4 lipca 2002, 08:43

Firma Codemasters przedstawiła pełną, oficjalną listę samochodów sportowych, które będziemy mogli prowadzić w trzeciej części najlepszego symulatora rajdów - Colin McRae Rally 3.