Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl lipiec 2002

Nowości o grach z GSC Game World

Sznur, 20 lipca 2002, 10:17

Niemiecki wydawca CDV uruchomił oficjalną stronę nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego American Conquest, nad którą pracuje ukraiński zespół GSC Game World (Cossacks, Codename: Outbreak). Jednocześnie na oficjalnej stronie FireStarter, innej gry z GSC Game World w developingu, pojawiła się nowa galeria screnów i postaci.

Patch polonizujący do GTA 3

Fajek, 11 lipca 2002, 10:30

Na internetowej stronie Wydawnictwa Play-It udostępniony został dziś patch polonizujący do GTA 3. Nakładka działa jedynie z wersjami oryginalnymi gry, a po jej zainstalowaniu GTA 3 uaktualnione zostanie z wersji angielskiej do kinowej, polskiej wersji językowej (przetłumaczone zostały jedynie teksty pisane).

Robaki powracają - oficjalna strona Worms 3

Solnica, 14 lipca 2002, 12:30

Team17 uruchomił oficjalną stronę Worms 3, najnowszej części gry strategicznej z sympatycznymi robakami w roli głównej, które tym razem przeniosą się do w pełni trójwymiarowego środowiska.

LEGO Bionicle na wielkim ekranie

Fajek, 18 lipca 2002, 00:05

Zabawki z serii LEGO Bionicle, które znane są najmłodszym również z gier konsolowych wydanych przez firmę Cenega, wkrótce zawitają w kinach! Firma LEGO i studio MIRAMAX FILMS powzięły decyzję o stworzeniu animowanego komputerowo filmu dla dzieci, opartego o postacie z serii Bionicle.

Pełna wersja Rally Championship w najnowszym AUTOSUKCESIE

Fajek, 18 lipca 2002, 10:43

Jeśli jesteś fanem rajdów samochodowych i nie miałeś do tej pory okazji spróbować swoich sił w Rally Championship powinieneś nabyć najnowszy numer AUTOSUKCESU.

Europa Universalis II PL - patch 1.05 dostępny

Fajek, 13 lipca 2002, 00:10

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt opublikowała nową poprawkę do gry Europa Universalis II. "Łatka" o numerze 1.05 wprowadza poprawki techniczne oraz usuwa drobne błędy w tłumaczeniu. Co najważniejsze, zawiera również edytor scenariuszy.

Co w The Sims: Zwierzaki?

Fajek, 18 lipca 2002, 00:10

Nareszcie wiemy, co znajdzie się w pełnej wersji nowego dodatku do THE SIMS - tym razem noszącego tytuł ZWIERZAKI. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy w nim mogli wpuścić do swego domu przemiłe zwierzątka - psy i koty, ale także papugę w klatce, żółwia czy rybki. Dzięki futrzastym przyjaciołom będziemy mogli nawiązywać nowe znajomości, rozmawiać z sąsiadami, a dbanie o swego podopiecznego, choć zajmie trochę czasu dostarczy wiele satysfakcji i radości.

Samochody w NFS: Hot Pursuit 2

Fajek, 4 lipca 2002, 14:24

Seria NEED FOR SPEED powraca w kontynuacji szalonych wyścigów na drogach publicznych, czyli HOT PURSUIT 2. Niesamowita prędkość, konieczność zwracania uwagi na samochody nie biorące udziału w wyścigu i oczywiście... wszechobecna policja, która nie będzie patrzeć łaskawym okiem na nasze wyczyny przy prędkościach przekraczających dwieście kilometrów na godzinę.

Nowy dinozaur do Zoo Tycoon

Robal, 25 lipca 2002, 10:03

Firma Microsoft na oficjalnej stronie Zoo Tycoon opublikowała pierwszego dinozaura, którego możemy za darmo pobrać do dodatku zatytułowanego Zoo Tycoon: Dinosaur Digs. Tym dinozaurem jest 27 metrowy plateosaurus, który stąpał po naszej ziemi podobno 220 milionów lat temu.

Tropico: Mucho Macho Edition

Sznur, 1 lipca 2002, 13:24

Take 2 Interactive przymierza się do uatrakcyjnienia nam oczekiwania na Tropico 2, a to za sprawą specjalnej edycji pierwszej części gry, przeznaczonej dla prawdziwych mężczyzn, zatytułowaną Tropico: Mucho Macho.

Wiedźmin z CD Projektu?

Sznur, 10 lipca 2002, 12:44

Plotka głosi, iż pierwszym projektem, którym zajmie się niedawno powstałe studio developerskie CD Projektu, będzie gra oparta o cykl powieści „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego. Pierwsze nieoficjalne informacje na ten temat pojawiły się na Valkiria Network, polskim serwisie poświęconym grom fabularnym (RPG).

Wymiana gry Lilo i Stich: Nieziemskie Kłopoty

Fajek, 31 lipca 2002, 17:10

Z powodu pomyłki w wysyłce materiałów z USA, nowa gra akcji Disneya, LILO I STICH: NIEZIEMSKIE KŁOPOTY, została wytłoczona ze złego mastera. Otóż wersja, która trafiła do Polski, była przeznaczona na rynek niemiecki. Dlatego też menu oraz podpisy do filmów są w niej po niemiecku, natomiast głosy lektorów nagrane zostały po angielsku.

Samochody w Colin McRae Rally 3

Łosiu, 4 lipca 2002, 08:43

Firma Codemasters przedstawiła pełną, oficjalną listę samochodów sportowych, które będziemy mogli prowadzić w trzeciej części najlepszego symulatora rajdów - Colin McRae Rally 3.

Polska wersja Hidden & Dangerous DeLuxe - premiera

Sznur, 30 lipca 2002, 19:04

W dniu dzisiejszym do sklepów trafi gra Hidden & Dangerous DeLuxe, która jeszcze raz przypomni nam fenomen tej taktycznej gry akcji, stworzonej przez nieznany wcześniej czeski zespół Illusion Softworks. Jeśli grałeś w wersję oryginalną masz szansę przeżyć tę przygodę w nowej oprawie graficznej.

Imperium Galactica III: Genesis - demo

Sznur, 4 lipca 2002, 13:53

Nieco spóźnione, ale nareszcie jest. Węgierski zespół Philos Entertainment wypuścił wersję demonstracyjną strategii kosmicznej Imperium Galactica III: Genesis, które miało się pojawić już blisko pół roku temu. Demo zawiera jedną misję z pełnej wersji gry, prezentując jednakże wszystkie atuty graficzne trójwymiarowego wszechświata.

Aliens vs Predator III zapowiedziany

Łosiu, 8 lipca 2002, 09:11

Po niewątpliwym sukcesie jakim były obie części gry Aliens vs Predator, firma Fox Interactive zamierza nadal kontynuować tę serię. Jeszcze tego lata ma ukazać się dodatek do Aliens vs Predator II o podtytule Primal Hunt, a ponadto pan Paul Pawlicki z Fox Interactive w ekskluzywnym wywiadzie dla serwisu PlanetAVP ujawnił, że w przyszłości ukaże się trzecia część cyklu - Aliens vs Predator III.

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death w eXtra Grze

Fajek, 4 lipca 2002, 10:31

Już 17 lipca w serii eXtra Gra Wielkie Hity ukaże się znana i lubiana gra strategiczna "Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death". Gra zawiera pełną wersję "HoMM III: Restoration of Erathia" oraz siedem dodatkowych kampanii, tworzących dodatek "Cień Śmierci".

Das Boot

Mariusz Klamra, 6 lipca 2002, 16:01

Na naszym FTP pojawił się mały (ok. 200KB) ale bardzo ciekawy plik, który zawiera bardzo szczegółową fizyczną symulację niemieckiego U-Boota model IX-C z okresu II wojny światowej, odtworzonego na podstawie autentycznej dokumentacji projektowej. Symulacja jest napisana w software Open GL, więc powinna działać bez problemu nawet na komputerach bez akceleratora 3D.

Dwa kolejne filmy na podstawie gier komputerowych

Solnica, 16 lipca 2002, 10:51

Return to Castle Wolfenstein oraz Aliens vs Predator to dwie kolejne znane gry komputerowe, która trafią na duży ekran. Stworzenia ich kinowych wersji podjęły się wytwórnie Columbia Pictures oraz 20th Century Fox.

Łatka do Grouch PL

Sznur, 26 lipca 2002, 18:20

Dla wszystkich, którzy zakupili już najnowszy numer czasopisma „Play” (08/2002) i mieli kłopoty z zapisaniem stanu gry podczas zabawy w dołączoną do gazetki polską wersję gry Grouch, mamy dobrą wiadomość. Już dzisiaj dostępna jest łatka usuwająca tą niedogodność.