Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2002, 10:17

autor: Sznur

Nowości o grach z GSC Game World

Niemiecki wydawca CDV uruchomił oficjalną stronę nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego American Conquest, nad którą pracuje ukraiński zespół GSC Game World (Cossacks, Codename: Outbreak). Jednocześnie na oficjalnej stronie FireStarter, innej gry z GSC Game World w developingu, pojawiła się nowa galeria screnów i postaci.

Niemiecki wydawca CDV uruchomił oficjalną stronę nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego American Conquest, nad którą pracuje ukraiński zespół GSC Game World (Cossacks, Codename: Outbreak). Jednocześnie na oficjalnej stronie FireStarter, innej gry z GSC Game World w developingu, pojawiła nowa się galeria screnów i postaci.

American Conquest to RTS obejmujący dwanaście różnych narodów walczących o panowanie nad Nowym Światem w latach 1492-1813. Do przejścia dostaniemy cztery kampanie: Amerykańska Wojna o Niepodległość, Wojna Siedmioletnia, Wojna Tecumseha oraz Wyprawa Pizarro. Oprócz tego sześć symulacji historycznych bitew oraz dwanaście osobnych misji do rozegrania przez jednego gracza. Premiera gry przewidziana jest na połowę przyszłego roku.

Z kolei FireStarter to futurystyczny FPS rozgrywający się w na wirtualnym polu walki, zainfekowanym przez niebezpiecznego wirusa. W zależności od upodobań gracz będzie mógł wybrać jedną z pięciu postaci, m.in. żołnierza, agenta i gangstera. Każda z nich posiadać będzie charakterystyczne cechy i umiejętności, od których zależeć ma sposób przejścia poszczególnych etapów gry. W grze znajdziemy również elementy RPG, jak zdobywanie doświadczenia i rozwój postaci. Do przejścia będzie 16 poziomów umiejscowionych w czterech różnych światach. FireStarter ukaże się na początku przyszłego roku.