Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2002

Europa nie Afryka - swoje Sim(s)y mieć będzie

Sznur, 17 lipca 2002, 17:58

Zapewne niejednokrotnie przekonaliście się, że Internet to źródło wszelakich plotek i niedomówień. Jednym z najnowszych była niedawna informacja, jakoby The Sims Online - internetowa wersja słynnej „symulacji życia” - nie miała ujrzeć światła dziennego na naszym kontynencie.

Powstaje czeski RTS - Legenda

Sznur, 17 lipca 2002, 17:58

Czeska firma DXT ComputerS, dotychczas zajmująca się sprzedażą oprogramowania, pracuje nad strategią czasu rzeczywistego z elementami RPG pt. Legenda. Co najważniejsze, z informacji prasowej wynika, iż gra ukaże się w kilku wersjach językowych, w tym w języku polskim.

Aukcja Wirtualnego Świata - koszulka z logiem Warcrafta 3

Fajek, 17 lipca 2002, 14:56

Na stronach Wirtualnego Świata rozpoczęła się kolejna aukcja. Tym razem przedmiotem aukcji jest wspaniała koszulka z logiem Warcrafta 3.

Zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu Resident Evil

Solnica, 17 lipca 2002, 13:26

25 lipca o godzinie 20.30 w warszawskim kinie „Wisła” (Plac Wilsona 2A Sala B) odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Resident Evil” w reżyserii Paula Andersona. Z tej okazji dla członków MayClub przygotowaliśmy drobną niespodziankę w postaci darmowych, dwuosobowych zaproszeń na ten seans.

Koniec serwisu pc.com.pl

Fajek, 17 lipca 2002, 13:11

Jeden z najbardziej popularnych polskich serwisów internetowych, traktujących o sprzęcie komputerowym – www.pc.com.pl - zakończył dziś swoją działalność.

Gwiazdy wrestlingu w WWE Raw

Sznur, 17 lipca 2002, 13:06

THQ Inc. jeszcze w tym roku zamierza wydać całą serię gier z cyklu WWE (World Wrestling Entertainment). Wśród kilku tytułów przeznaczonych na konsole nowej generacji, pojawi się jeden na PC-ta w postaci gry WWE Raw, która wcześniej trafiła na Xboxa.

Nowa publicystyka: Strzelanina z polski rodem - wywiad z twórcami „Painkillera”

Solnica, 17 lipca 2002, 12:28

O kulisach powstawania najnowszej, tworzonej w Polsce strzelaniny FPS -„Painkillera”, inspiracjach i rynku gier w Polsce i na świecie rozmawiamy z Adrianem Chmielarzem, szefem zespołu People Can Fly.

Zapowiedź: Battlefield 1942

Fajek, 17 lipca 2002, 12:06

Z miesiąca na miesiąc gry typu „team-based FPS”, czyli pierwszoosobowe strzelanki zorientowane na rozgrywkę grupową, zyskują sobie kolejne rzesze fanów, co z kolei powoduje, iż producenci starają się na tym skorzystać, produkując coraz to kolejne tytuły mieszczące się w kanonie gatunku. Firma Digital Illusion postanowiła stworzyć właśnie takiego „tim-bejsd szutera”, wykorzystując niezwykle ostatnio popularny temat II Wojny Światowej – Battlfield 1942.

Combat Flight Simulator 3 - oficjalna strona

Robal, 17 lipca 2002, 10:55

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej witryny w całości dedykowanej grze Combat Flight Simulator 3. Na stronie w chwili obecnej znajdziemy ogólny opis tego tytułu, listę samolotów, jakimi będziemy mogli latać a także ciekawe screeny i krótkie filmiki prezentujące ten produkt.

Sabotain w fazie alfa

Robal, 17 lipca 2002, 10:12

Jak donosi firma CDV Software, prace nad grą Sabotain weszły już w fazę alfa a przewidywana data ich ukończenia została zapowiedziana na połowę przyszłego roku.

RoboForge trafił do sklepów

Robal, 17 lipca 2002, 10:10

Summitsoft zawiadomił, że pierwsze kopie gry RoboForge trafiły na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych.

Powstaje nowy dodatek do Ultima Online

Robal, 17 lipca 2002, 09:51

Firma Electronic Arts poinformowała, że w studiu Origin Systems powstaje Ultima Online: Age of Shadows, nowy dodatek do najbardziej popularnego multiplayerowego RPG’a naszych czasów, jakim jest niewątpliwie gra Ultima Online.

Otwarcie oficjalnej strony AquaNox już 1 sierpnia

Robal, 17 lipca 2002, 09:44

Firma JoWood Productions podała do wiadomości publicznej informację, że dokładnie z dniem 1 sierpnia bieżącego roku zostanie otwarta oficjalna strona dedykowana grom AquaNox oraz AquaNox: Revelation.