Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lipca 2002

Pudełko dla Lary

Fajek, 15 lipca 2002, 16:37

Lara Croft powraca w swym najmroczniejszym dotąd wydaniu w grze TOMB RAIDER: ANGEL OF DARKNESS. Na końcu LAST REVELATION nasza bohaterka ginie co prawda, ale okazuje się, że w niewyjaśnionych okolicznościach...

Recenzja: Darkened Skye

Fajek, 15 lipca 2002, 15:11

Skittles: Darkened Skye to gra akcji posiadająca interesujący wątek przygodowy, w której zastosowano widok z perspektywy trzeciej osoby z ruchomą kamerą. Rzecz dzieje się w fantastycznej krainie pełnej magii i groźnych potworów, gdzie wcielamy się w postać kobiety-wojowniczki Skye. Została jej powierzona niesłychanie ważna misja, polegająca na odnalezieniu pięciu części starożytnego i niezwykle potężnego talizmanu...

Reign of Fire - oficjalna strona

Robal, 15 lipca 2002, 10:10

Firma BAM! powołała do życia oficjalną stronę w całości poświęconą grze Reign of Fire bazującej na filmie o takim samym tytule.

Operation Flashpoint: Resistance w sklepach

Robal, 15 lipca 2002, 09:45

Codemasters poinformował, że pierwsze kopie dodatku zatytułowanego Operation Flashpoint: Resistance do gry Operation Flashpoint: Cold War Crisis trafiły na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych.

Divine Divinity ozłocony

Robal, 15 lipca 2002, 09:45

Larian Studios oraz CDV Software podały do wiadomości publicznej informację, że prace nad grą Divine Divinity zostały szczęśliwie zakończone a „złota płyta” z tym tytułem powędrowała do tłoczni.