Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2002

HALO? A komu ono potrzebne? Niech żyje BREED!

Fajek, 19 lipca 2002, 16:33

Produkt firmy Bungie/Microsoft jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii. Mowa oczywiście o HALO, znakomitym FPS’ie przeznaczonym do konsoli Xbox. Gra ta miała się pojawić jakiś rok temu na PC, jednak Microsoft wykupił prawa od Bungie i wydał ją jedynie na Xbox’a. Po wielu miesiącach oczekiwania, Microsoft poinformował w końcu o tym, że Halo wyjdzie na PC w połowie 2003 roku. Sęk w tym, że wtedy Halo może nie być już tak bardzo pożądanym tytułem, gdyż jak wiadomo wtedy będziemy już sobie „pocinać” w UT2K3, U2 i być może Dooma III. Jednak Halo zyskało znacznie poważniejszego konkurenta i kto wie czy gry tej nie będzie się pieszczotliwe nazywać „Halo killer” ...

Recenzja: Warcraft III - Reign of Chaos PL

Fajek, 19 lipca 2002, 15:10

Polonizacja Warcraft III była najdroższą lokalizacją gry w Polsce. Właśnie dlatego wszyscy spodziewali się, iż będzie ona stałą na najwyższym poziomie. Jeśli chcecie się przekonać jak jest naprawdę, zapraszam do recenzji polonizacji tejże gry.

Nowe opowiadanie w Hyde Parku

Solnica, 19 lipca 2002, 14:53

Zapraszam do naszego działu Hyde Pak, gdzie znajdziecie dzisiaj kolejną ciekawą opowieść autorstwa jednego z naszych współpracowników. Będzie z niej można nauczyć się kilku rzeczy o zbójeckich technikach walki, lądowania, odkrywania, reperowania, dyplomacji, czczenia, a także dowiedzieć się, co do tego wszystkiego ma rzeżucha.

ARX Fatalis pod koniec września

Sznur, 19 lipca 2002, 14:17

Austriacki wydawca JoWooD ustalił wreszcie datę światowego wydania bardzo ciekawie zapowiadającego się cRPG ARX Fatalis, który pojawi się w sklepach 27 września. Prace nad grą opóźniały się głównie z powodu przejęcia przez JoWooD niemieckiego wydawcy Fishtank Interactive, który był właścicielem praw do gry.

Beach Life - ruszyła polonizacja
Beach Life - ruszyła polonizacja

Fajek, 19 lipca 2002, 11:07

Czas nałożyć olejek do opalania, zabrać koc i dalej na plażę – na wakacje Twojego życia! Od gorących plażowiczek przez pijackie bójki w barze po groźne ataki rekinów, w Beach Life jest wszystko to, co znajdziemy na prawdziwych wakacjach i wszystkie cienie i blaski prowadzenia własnego kurortu wakacyjnego.

Pierce Brosnan w grze Electronic Arts

Fajek, 19 lipca 2002, 10:44

ELECTRONIC ARTS ogłosiło dziś, że doszło do porozumienia z Pierce'm Brosnanem, w wyniku którego podobizna aktora wykorzystana zostanie w najnowszej grze wideo o przygodach agenta 007 - James Bond 007: NightFireT. Gra, która oparta jest o oryginalną fabułę, stworzoną wyłącznie na potrzeby tego projektu w świecie filmów Bonda, zostanie wydana w tym samym miesiącu, co najnowszy film z serii 007 z Piercem Brosnanem - "Die Another Day". NightFire pozostaje obecnie w produkcji i ma zostać wydane jednocześnie na PlayStation2®, Xbox™, Nintendo GameCube® i PC-CD.

Prace nad strategią EverQuest rozpoczęte

Robal, 19 lipca 2002, 10:33

Firma Sony Online Entertainment ogłosiła, że podpisała umowę z dwoma producentami gier, na mocy której powstanie strategia bazująca na grze EverQuest, która to jak wiadomo jest multiplayerowym RPG’em.

Otwarta oficjalna strona American Conquest

Robal, 19 lipca 2002, 09:49

Niemiecki wydawca gier CDV Software, otworzył oficjalną stronę poświęconą ich najnowszej strategii czasu rzeczywistego pod tytułem American Conquest. Na witrynie znajdziemy ogólny zarys gry, galerię screenshotów, tapety oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania.