Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lipca 2002

No Name War następcą Empire Earth?

Sznur, 22 lipca 2002, 16:52

Rumuński zespół AMC Creation przedstawił nową strategię czasu rzeczywistego, pod enigmatycznym tytułem No Name War. W grze będzie można rozgrywać bitwy na olbrzymią scalę przy pomocy wszelkiego rodzaju wojsk lądowych, morskich i powietrznych.

Warcraft III: Reign of Chaos najszybciej sprzedającą się grą na świecie

Solnica, 22 lipca 2002, 16:41

Już ponad milion sprzedanych na całym świecie egzemplarzy Warcraft III: Reign of Chaos w niecały miesiąc od momentu premiery – tym samym gra ta pobiła rekordy z zeszłych lat ustanowione przez dwa inne tytułu Blizzard’a: Diablo 2 i dodatek do niego Diablo 2: Lord of Destruction i zasłużyła sobie na miano najszybciej sprzedającej się kiedykolwiek gry.

Recenzja: Sid Meier’s Sim Golf

Fajek, 22 lipca 2002, 15:25

Sid Meier’s Sim Golf to symulacja ekonomiczno-budowlana, powstała przy współpracy z Maxis Games, ekspertem od tego typu produkcji (Sim City, The Sims). W grze możemy projektować, budować i zarządzać polami golfowymi na różnych poziomach szczegółowości. Rozgrywka w Sim Golf w znaczący sposób przypominać będzie Sim City, lecz zamiast budować miasto zajmiemy się wszelkimi aspektami pól golfowych.

Project Aurora - internetowy RPG w kosmosie

Sznur, 22 lipca 2002, 12:45

Pod nazwą Project Aurora kryje się ciekawe przedsięwzięcie stworzenia polskiej gry internetowej RPG rozgrywającej się w kosmosie. Gra umożliwi jednoczesną działalność wielu użytkowników, dzięki czemu czasie podróży będzie można nawiązywać w kontakty z innymi graczami. Cały system gry obsługiwany będzie za pomocą przeglądarki internetowej.

Dalekosiężne plany wydawcy Conflict: Desert Storm

Solnica, 22 lipca 2002, 12:44

Ludzie z SCi są najwyraźniej bardzo pewni sukcesu jaki odniesie ich najnowsze dziecko – taktyczna gra akcji Conflict: Desert Storm, gdyż postanowili podpisać z zespołem Pivotal Games kontrakt, na mocy którego powstaną dwie kolejne gry z serii - Desert Sabre oraz Missing Presumed Dead.

Super Mario Sunshine - oficjalna strona

Soulcatcher, 22 lipca 2002, 09:40

Firma Nintendo otworzyła oficjalną stronę w całości poświęconą ich najnowszej grze zręcznościowej pod tytułem Super Mario Sunshine.

Będzie dodatek do Heroes IV

Robal, 22 lipca 2002, 09:26

Firma 3DO Company potwierdziła pogłoski krążące od dłuższego czasu po sieci, że ma jeszcze w tym roku pojawić się oficjalny dodatek do gry Heroes of Might and Magic IV.