Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lipca 2002

Mistrzostwa Polski Warcraft III: Reign of Chaos

Fajek, 25 lipca 2002, 16:31

Znakomita gra, jaką jest Warcraft III, weszła przebojem na polski rynek. W związku z jej wielką i wciąż rosnącą popularnością CD Projekt przygotował coś specjalnego dla wszystkich jej fanów.

Bandyci postapokaliptycznej przyszłości

Sznur, 25 lipca 2002, 16:09

Szwedzki zespół Grin, odpowiedzialny za wydane w zeszłym roku zręcznościowe wyścigi Ballistics, pracuje nad kolejną grą, zatytułowaną Bandits: Phoenix Rising. Tematyka nie zmieni się za bardzo, gdyż ponownie zasiądziemy za sterami futurystycznych pojazdów, jednak tym razem kołowych i poruszających się po powierzchni zniszczonej nuklearnie planety.

Recenzja: Spider Man: The Movie

Fajek, 25 lipca 2002, 15:19

Przygodowa gra akcji oparta o superprodukcję filmową z 2002 roku ze słynnym Spider-Manem w roli głównej. Gracz sam staje się bohaterskim człowiekiem-pająkiem, obdarzonym niesamowitymi umiejętnościami wspinania się po pionowych ścianach czy wystrzeliwania lepkich sieci. Fabuła gry rozwija się podobnie jak w filmie. Wykonując koleje misje trzeba rozwiązać kryminalną zagadkę, za którą kryje się tajemnicza postać Green Goblina i jego diabelskich legionów.

Space HoRSE opóźniony

Sznur, 25 lipca 2002, 13:58

Jak informuje wydawnictwo Shrapnel Games, premiera ich najnowszej strategii Space HoRSE została przesunięta na 5 września. Podobno spowodowane jest to problemami z duplikacją gry, jako, że ma to być pierwszy produkt Shrapnel Games wydany na DVD. Ponieważ najwyraźniej nie wspominaliśmy jeszcze o tym tytule, pozwolę sobie przytoczyć jej krótki opis.

Najnowsze rankingi sprzedaży

Sznur, 25 lipca 2002, 13:24

NPD Techworld opublikował najnowsze rankingi sprzedaży gier na PC. Zestawienia obejmują dwadzieścia najlepiej sprzedających się tytułów za miesiąc czerwiec oraz dziesięć topowych wyników sprzedaży za okres 7-13 sierpnia.

Nowe czasopismo o grach!

Fajek, 25 lipca 2002, 12:54

Od dzisiaj we wszystkich punktach z prasą dostępne jest nowe (choć nie do końca) czasopismo traktujące o grach komputerowych. Jest ono przeznaczone dla posiadaczy komputerów klasy PC...

Zapowiedź: The Sum of All Fears

Fajek, 25 lipca 2002, 12:00

The Sum of All Fears to taktyczna gra akcji oparta na motywach zarówno książki autorstwa Toma Clancy’ego o tym samym tytule (pol. Suma wszystkich strachów) jak i filmu na niej bazującego, w którym występują Ben Affleck oraz Morgan Freeman.

Demo Resistance w przyszłym tygodniu

Robal, 25 lipca 2002, 10:43

Jak donoszą zachodnie serwisy już w następnym tygodniu pojawi się w pełni grywalna wersja demonstracyjna gry Operation Flashpoint: Resistance, której producentem jest grupa Bohemia Interactive. Demo będzie zawierało dwie misje, których nie znajdziemy w pełnej wersji tego tytułu.

Nowy dinozaur do Zoo Tycoon

Robal, 25 lipca 2002, 10:03

Firma Microsoft na oficjalnej stronie Zoo Tycoon opublikowała pierwszego dinozaura, którego możemy za darmo pobrać do dodatku zatytułowanego Zoo Tycoon: Dinosaur Digs. Tym dinozaurem jest 27 metrowy plateosaurus, który stąpał po naszej ziemi podobno 220 milionów lat temu.