Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2002

Warcraft III i ukryty Starcraft II Teaser?

Solnica, 30 czerwca 2002, 15:12

Na wszystkich, którym uda się zakończyć grę Warcraft III na najwyższym poziomie trudności czeka mała niespodzianka. A jest nią piętnastosekundowy film z kosmicznymi żołnierzami i obcymi istotami w roli głównej. Czyżby więc miała to być zapowiedź Starcraft’a II?

Crazy Taxi, czyli ciekawe jest życie taksówkarza

Solnica, 30 czerwca 2002, 12:36

Wydana pierwotnie na konsolę Sega Dreamcast i ciesząca się ogromną popularnością gra Crazy Taxi doczekała się swojej konwersji na PC i wkrótce powinna być dostępna w sprzedaży. Czy posiadacze „blaszaków” przyjmą przygody szalonego taksówkarza równie przychylnie jak ich konsolowi koledzy?

Akcje Nvidii drastycznie tracą na wartości
Akcje Nvidii drastycznie tracą na wartości

Łosiu, 30 czerwca 2002, 11:05

Ostatnio pozycja Nvidii jako lidera w dziedzinie superszybkich akceleratorów graficznych została bardzo zachwiana, w dużej mierze dzięki kanadyjskiej firmie ATI i jej nowym kartom z serii Radeon. Cała ta sytuacja znajduje odzwierciedlenie w cenie akcji firmy, które to w czwartek, 27 czerwca osiągnęły największe minimum od 18 miesięcy, czyli 17.08 dolara za akcję. Przypominam, że jeszcze w styczniu cena ta wynosiła 72.66 dolara.

Oficjalna strona Medieval: Total War

Łosiu, 30 czerwca 2002, 09:51

Firma Activision kilka dni po udostępnieniu ponad 200MB dema nadchodzącej strategii z zespołu Creative Assembly - Medieval: Total War, uruchomiła jej oficjalną stronę internetową. Na stronie znajdziemy podstawowe informacje o grze, screeny, oficjalny trailer, tapety na pulpit oraz krótki rys historyczny. Na uznanie zasługuje nie tylko staranne wykonanie strony, lecz także bardzo nastrojowa muzyka. Zapraszam.