Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 czerwca 2002

Carmack rozczarowany Matroxem Parhellia

Fajek, 26 czerwca 2002, 15:08

Kilka miesięcy temu Matrox zaanonsował nową kartę graficzną Matrox Parhellia, mającą zdeklasować wszystkie rozwiązania graficzne ATI i nVidii znajdujące się aktualnie na rynku. Niestety, po pierwszych testach nowej karty rzeczywistość okazała się nieco inna...

Warlords: Battlecry II - poradnik

Solnica, 26 czerwca 2002, 14:36

Tak więc pragniesz zostać bohaterem? Charyzmatycznym dowódcą prowadzącym do boju niezliczone zastępy wojsk walczących z pieśnią na ustach? Liderem oddziałów zdecydowanych pójść za tobą nawet w ogień i gdy przyjdzie potrzeba poświęcić swoje życie? Lepiej trafić nie mogłeś, zamieszczony dzisiaj na naszych stronach poradnik napisany jest właśnie dla Ciebie!

Massive multiplayer Homeworld?

Sznur, 26 czerwca 2002, 13:56

Najprawdopodobniej długo nam przyjdzie jeszcze czekać na Homeworld 2, a jak już wyjdzie to może okazać się, że wszyscy zainteresowani grają w grę Time of Defiance. Jest to bowiem nowy w pełni trójwymiarowa strategia science fiction z gatunku massive multiplayer online, w której rozgrywka bardzo przypomina rozwiązania znane z Homeworlda. Nad grą pracuje zespół Nicely Crafted Entertainment, mając nadzieję na udostępnienie jej już we wrześniu.

Stuart Little 2 już na PC

Sznur, 26 czerwca 2002, 13:14

Nie zdążyła się jeszcze odbyć kinowa premiera nowych przygód wesołej myszki, a Infogrames Inc. zdążył już wydać grę opartą o animowany film Stuart Little 2. Jak można się spodziewać jest to gra zręcznościowa przeznaczona dla najmłodszych, mająca zachęcić do oglądnięcia filmu, który zawita na dużym ekranie 19 lipca.

3D Mahjongg z myszką za...

Fajek, 26 czerwca 2002, 13:08

Ucinając wszelkie dyskusje i domysły, firma MANTA oficjalnie potwierdza, że cena pudełkowej wersji gry 3D MAHJONGG wraz z myszką "Simply Mouse", jako upominkiem, wynosić będzie tylko 29.90 zł.

Warcraft III - premiera nocna w Empiku

Fajek, 26 czerwca 2002, 12:55

Empik przygotował niespodziankę dla fanów Warcraft III PL. Otóż w wybranych salonach grę będzie można kupić już... minutę po północy!

The Sims Online nie dla wszystkich

Solnica, 26 czerwca 2002, 12:18

Czyżby mieszkańcy Starego Kontynentu nie lubili „symulatora wirtualnego życia” tak jak Amerykanie? W każdym bądź razie Electronic Arts poinformował, iż na dzień dzisiejszy nie planuje sprzedaży The Sims Online w Europie.

Polska Operacja „Pustynna Burza”

Fajek, 26 czerwca 2002, 11:55

Jakiś czas temu firma LEM informowała Państwa o podjęciu prac nad wydaniem gry ,,CONFLICT: DESERT STORM'' na komputery PC oraz na konsole: Xbox i PlayStation 2. Obecnie firma ta przygotowuje polską wersję językową gry na PC.

Kolejny trailer z Colin McRae Rally 3

Fajek, 26 czerwca 2002, 11:22

Firma Codemasters właśnie udostępniła na swojej stronie kolejny, trzeci już triailer z Colina „trójki”. Sądząc po tym co można w nim zobaczyć, tytuł ten zapowiada się niezwykle ciekawie.

Recenzja: Kolorowy Rajd

Fajek, 26 czerwca 2002, 10:43

Kolorowy rajd to dynamiczne, zabawne i kolorowe wyścigi przygotowane przez firmę Disney specjalnie dla najmłodszych użytkowników komputerów. Gracz dostaje do wyboru trzynastu różniących się wyglądem kierowców znanych ze świata bajek Disney’a...

Vietcong - Take Two zaprasza na małą bitwę w Wietnamie

Łosiu, 26 czerwca 2002, 09:30

Firma Take Two Interactive powiadomiła, że pod koniec tego roku wyda taktyczną grę akcji zatytułowaną – Vietcong. Nad projektem pracują dwa zespoły Illusion Softworks oraz Pterodon. Jak sugeruje sam tytuł, akcja osadzona zostanie podczas wojny w Wietnamie. My zaś staniemy się dowódcą oddziału żołnierzy „A-team” wchodzącego w skład amerykańskich sił specjalnych.

Tragiczna jakość dzisiejszego oprogramowania

Łosiu, 26 czerwca 2002, 09:23

Dziś chciałbym wam przedstawić dwa interesujące artykuły jakie pojawiły się na serwisach computerworld.com oraz msnbc.com. Poruszają one kwestię wręcz katastrofalnej jakości dzisiejszego oprogramowania i kosztów jakie w związku z tym ponoszą zarówno użytkownicy, sprzedawcy jak i developerzy.