Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 czerwca 2002

Ghost Recon: Desert Siege PL w trakcie testów

Solnica, 5 czerwca 2002, 15:03

Jak poinformowała nas firma PlayIt, w końcowej fazie beta testów znajduje się w chwili obecnej polska wersja Ghost Recon: Desert Siege, dodatku do cieszącej się dużym uznaniem taktycznej gry akcji promowanej nazwiskiem Tom’a Clancy’ego – Ghost Recon.

Warlords Battlecry 2 PL - premiera

Fajek, 5 czerwca 2002, 14:51

Ciekawe strategia z elementami RPG - Warlords Battlecry 2 - trafiłado sprzedaży! Gra została wydana w profesjonalnej, polskiej wersji językowej w niezwykle atrakcyjnej cenie 69,90 zł. W opakowaniu z grą znajduje się dodatkowo specjalna mapa świata Etheria, która występuje tylko w polskiej edycji Warlords Battlecry 2 oraz karta pomocy podręcznej.

Darkened Skye w eXtra Grze - już za tydzień

Fajek, 5 czerwca 2002, 14:34

Już tylko tydzień został do premiery gry przygodowo- zręcznościowej "Darkened Skye". Gracz wcieli się w postać zgrabnej pasterki Skye, która rusza na ratunek swojemu ginącemu światu.

Najlepsze wyścigi na PC - FIA GT v3.0 już jest!

Fajek, 5 czerwca 2002, 12:52

Właśnie pojawiła się najnowsza wersja MOD’a o nazwie FIA GT v3.0, umożliwiająca ściganie się w klasie GT takimi samochodami jak: Ferrari 550 Maranello, Ferrari 360 Modena, Dodge Viper GTS-R...

Aktualizacja działu Daty Wydania (05/06/02)

Solnica, 5 czerwca 2002, 12:49

O tym, iż nawet podawane przez producentów, wydawców bądź lokalnych dystrybutorów daty wydania gier są często zmieniane i szybko się deaktualizują nie muszę Was chyba przekonywać. Mimo to postanowiliśmy zebrać jak najbardziej wiarygodne na dzień dzisiejszy dane na ten temat i w ten sposób uaktualniliśmy znajdujące się na naszych stronach listy dat wydania. Nie jest to oczywiście akcja jednorazowa z naszej strony a jedynie takie „większe porządki” i w miarę pojawiania się kolejnych informacji będziemy uaktualniać je na bieżąco.

Super Promocja w Wirtualnym Świecie - Diablo Battlechest

Fajek, 5 czerwca 2002, 11:51

Sklep internetowy Wirtualnego Świata przygotował kolejną Super Promocję - tym razem za wspaniały pakiet Diablo Battlechest zapłacimy tylko 129.90 PLN czyli o 70 zł mniej niż w sklepie!

Zapowiedź: HoveRace

Fajek, 5 czerwca 2002, 10:54

Pierwsze zdjęcia pochodzące z HoveRace wywołały u mnie delikatny szok. W pierwszej chwili myślałem, że obrazki pochodzą z jakiegoś „wyrenderowanego” filmiku lub są przygotowane w charakterze „artów”. Okazało się jednak, że ta gra NAPRWDĘ tak wygląda!

Co nowego na półkach zachodnich sklepów?

Solnica, 5 czerwca 2002, 09:29

Do zachodnich sklepów trafiły lub powinny trafić w ciągu najbliższych dni dwa nowe tytuły: Gore: Ultimate Soldier oraz Legion. Pod koniec tego miesiąca dołączy do nich Austerlitz: Napoleon's Greatest Victory, który wszedł właśnie w fazę „Gold” czyli powędrował do tłoczni.

Beta testy Galactic Civilizations już w lipcu

Solnica, 5 czerwca 2002, 08:46

W przyszłym miesiącu rozpoczną się beta testy Galactic Civilizations, kosmicznej strategii turowej tworzonej przez ludzi z Stardock Systems.