Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 czerwca 2002

Tennis Masters Series wkrótce w sklepach

Fajek, 6 czerwca 2002, 15:38

Firma LEM informuje, że we wtorek 11 czerwca pojawi się w sklepach jedna z najnowszych gier sportowych a mianowicie tenis ziemny w wersji "wirtualnej".

Under Ash czyli konflikt w Palestynie w wersji cyber-space

Solnica, 6 czerwca 2002, 12:13

Gry „patriotyczne” zawsze były, są i będą popularne. W Stanach Zjednoczonych dobrym tego przykładem jest seria Delta Force w której jako żołnierz oddziałów specjalnych walczymy z terrorystami, Izaelczycy mają Israeli Air Force w którym mogą bombardować stolice wrogich im państw. Z kolei w Syrii powstała i cieszy się bardzo dużą popularnością gra Under Ash w której wcielamy się w rolę młodego, walczącego o wolność Palestyńczyka.

Kolejny film na podstawie gry - House Of The Dead

Fajek, 6 czerwca 2002, 12:08

Filmy kręcone na podstawie gier stają się coraz bardziej popularne. Większość z nich okazuje się zupełnymi porażkami, jak choćby Street Fighter czy Wing Commander. Jednak są też tytułu, które wypadają całkiem nieźle – Mortal Kombat czy Resident Evil, który niedawno wszedł na ekrany amerykańskich kin. Kolejną produkcją wzorowana na grze będzie House Of The Dead.

Nowa publicystyka: Wywiad z twórcami Combat Mission

Solnica, 6 czerwca 2002, 12:05

Chciałbym Was dzisiaj zaprosić do zapoznania się z nowym, zamieszczonym na naszych stronach artykułem, będącym zapisem wywiadu z ludźmi z zespołu Battlefront, który dzięki uprzejmości firmy CD Projekt udało się przeprowadzić polskim graczom skupionymi wokół strony Combat Mission Polish HQ.

Athlon XP 2500+ w sklepach!

Fajek, 6 czerwca 2002, 11:07

W ofercie jednego ze szwajcarskich sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą podzespołów komputerowych, pojawił się nowy procesor Athlon XP wykonany w technologii 0.13 mikrona (rdzeń Thoroughbred) o oznaczeniu 2500+.

Recenzja: Destroyer Command

Fajek, 6 czerwca 2002, 10:26

Premiera gry Destroyer Command była odkładana tak wiele razy, że co poniektórzy stracili nadzieje, iż kiedykolwiek ujrzy ona światło dzienne. Na szczęście gra wyszła i wszyscy fani morskich bitew mogą się cieszyć. Ale czy na pewno?

Might and Magic IX: Writ of Fate PL wkrótce w sklepach

Solnica, 6 czerwca 2002, 09:18

Polska wersja będącej kontynuacją kultowej serii RPG gry Might and Magic IX: Writ of Fate pojawi się na półkach sklepowych w naszym kraju już w przyszłym tygodniu.

Nominacje na najlepsze gry targów E3 w ocenie fachowców i krytyków

Łosiu, 6 czerwca 2002, 09:13

Na stronach serwisu E3awards pojawiły się oficjalne nominacje do nagród „Game Critics Awards: Best of E3 2002”. Gry nominowane są w piętnastu różnych kategoriach, w każdej po pięć gorących tytułów. Poniżej przedstawiam nominacje w kategoriach: Best of Show, Best Original Game oraz Best PC Game. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 18 czerwca.

Oficjalne strony Gothic II oraz Iron Storm

Łosiu, 6 czerwca 2002, 09:03

Firmy JoWooD oraz Piranha Interactive uruchomiły oficjalną stronę internetową gry akcji/cRPG - Gothic II. Zainteresowani tym tytułem znajdą na niej sporą dawkę świeżych danych o grze, nowe screeny, itp., a także oficjalny trailer, który można już pobrać z naszego działu Pliki. Drugą dziś stronę wartą zainteresowania uruchomił zespół 4x Studio pracujący nad bardzo obiecującą grą akcji - Iron Storm. Jej zawartość i wykonanie nie powinno zawieść nikogo – Zapraszam.

Grand Theft Auto 3 i Soldier Of Fortune II: Double Helix - w pierwszej piątce gier najczęściej kupowanych przez Amerykanów

Łosiu, 6 czerwca 2002, 08:53

NPD Techworld opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych za okres od 19 do 25 maja. Amerykanie nadal najczęściej kupują The Sims: Vacation (pozycja pierwsza) oraz Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (pozycja druga). Natomiast, co się tyczy reszty gier z pierwszej dziesiątki to mamy małe przetasowanie wywołane debiutem dwóch długo oczekiwanych tytułów, tj. Grand Theft Auto 3 (pozycja trzecia) i Soldier Of Fortune II: Double Helix (pozycja) czwarta.