Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 czerwca 2002

Nowa wersja Świata Quizów już działa!

Sznur, 29 czerwca 2002, 14:25

Udostępniliśmy nową wersję Świata Quizów. Główne zmiany to całkowicie nowy system naliczania rankingów, poprawione wysyłanie wyzwań, dołożona popupowa pomoc i wiele mniejszych poprawek...

UFO: Aftermath - wywiad z twórcami gry

Łosiu, 29 czerwca 2002, 13:15

Na serwisie Computer Games Romania pojawił się ciekawy wywiad z panem Jirim Rydlem z firmy ALTAR Interactive, pracującej obecnie nad wzbudzającą dużo emocji grą - UFO: Aftermath. Wywiad jest godny przeczytania, ponieważ padają w nim konkretne stwierdzenia dotyczące budowy gry, zastosowanego silnika graficznego, typu rozgrywki, ilości broni, itd. Opublikowano także nowe screeny z gry.

Rock Manager – czy jesteś całkowicie pewien, że chcesz przejść obojętnie obok tego tytułu?

Łosiu, 29 czerwca 2002, 11:13

Firma DreamCatcher Interactive poinformowała, że gra zatytułowana Rock Manager trafiła właśnie do amerykańskich sklepów. Wiem, większości z was nic ten tytuł nie mówi i nie wywołuje żadnych emocji, ale przy tej właśnie okazji chciałem bliżej zainteresować was tą produkcją – zapewniam, warto (demo znajduje się na naszym serwisie). Gra wyszła w Europie pod koniec zeszłego roku i tak oto scharakteryzowały ją dwa cenione serwisy internetowe: EuroGamer – „Innovative and highly entertaining”, GameSpot UK - „A real hoot!”. Przejdźmy jednak do rzeczy…

GameSpy Arcade zarażony wirusem Nimda

Solnica, 29 czerwca 2002, 10:59

Przykra niespodzianka mogła spotkać osoby korzystające ostatnio z usług jednego z popularnych serwisów dla graczy. Okazało się, iż instalator GameSpy Arcade 1.09 aż dwukrotnie w tym tygodniu był zarażony wirusem Nimda.

Batalia o Call of Culthu: Dark Corners of the Earth trwa…

Łosiu, 29 czerwca 2002, 09:18

Przypominam, że w zeszłym tygodniu firma Headfist Production poinformowała, że zerwała umowę z firmą Ravensburger Interactive Media (właścicielem Fishtank Interactive) dotyczącą wydawania nadchodzącej produkcji opartej na twórczości H.P. Lovecrafta - Call of Culthu: Dark Corners of the Earth. Powodem podanym przez Headfist maiło być naruszenie bliżej nieokreślonych warunków umowy pomiędzy firmami. Jednak dziś Ravensburger Interactive Media rozesłał informację prasową, w której stwierdza, że z jego punktu widzenia umowa nie została zerwana i obowiązuje nadal.

Pierwsze urodziny Anarchy Online

Solnica, 29 czerwca 2002, 01:14

Mija właśnie rok od momentu oficjalnego uruchomienia serwerów Anarchy Online, stworzonej przez zespół FunCom pierwszej gry z gatunku sci-fi MMORPG. Był to rok obfitujący w wiele wydarzeń, zarówno tych dobrych jak i tych złych.