Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2002

Microsoft bierze się za piratów

Sznur, 12 czerwca 2002, 19:21

Dotychczas Microsoft, jako jedna z nielicznych korporacji software’owych, nie przejmował się specjalnie zabezpieczeniami swoich produktów. Jedynym zabezpieczeniem wszystkich wersji MS Windows czy MS Office były numery seryjne (tzw. klucze), które z łatwością można było znaleźć na wielu internetowych stronach z serialami i crackami. Również najnowsze dziecko Microsoftu - Windows XP nie sprawiało dotychczas piratom kłopotu. Sytuację tą ma zmienić Service Pack 1...

GTA 3 - premiera już w ten piątek

Fajek, 12 czerwca 2002, 17:02

Już w ten piątek (tj. 14 czerwca) w sklepach na terenie całego kraju nabyć będzie można GTA 3. W większości marketów oraz salonach Empiku gra wystawiona zostanie w wielkich ekspozycjach.

Nowe ceny za Neostradę - a jednak!

Fajek, 12 czerwca 2002, 16:45

Jak dowiedzieliśmy się z wiarygodnych źródeł, Telekomunikacja Polska S.A. wprowadzi nowe stawki za usługę Neostrada.

Recenzja: RIM – Bitwa o Planetę

Fajek, 12 czerwca 2002, 15:43

RIM: Bitwa o Planetę to gra strategiczna przenosząca graczy do odległej przyszłości. Ziemski statek badawczy Solarius przemierzając przestrzeń gwiezdną natrafia, w strefie nazywanej Outer RIM, na ślady starożytnej, wysokorozwiniętej cywilizacji. Nasza jednostka zaczyna badać tę sprawę, jednak po jakimś czasie okazuje się, że nie tylko ludzie są zainteresowani tym znaleziskiem.

Soldier of Fortune 2 - premiera!

Fajek, 12 czerwca 2002, 14:24

Gra Soldier of Fortune 2: Double Helix nareszcie trafiła do polskich sklepów. Ładniejsza, ciekawsza i z większą ilością krwi – oto co oferuje kontynuacja hitu sprzed kilku lat!

F1 2002 jedzie do sklepów

Sznur, 12 czerwca 2002, 14:18

Najnowsza edycja wyścigów Formuły 1 ze stajni EA Sports trafiła już do zachodnich sklepów. Gra F1 2002 posiada oficjalną licencję FIA, dzięki czemu znajdziemy tu nazwiska prawdziwych kierowców, nazwy stajni wyścigowych, rzeczywiste bolidy i trasy z Mistrzostw Świata 2002 FIA Formula 1.

Kolejne gry z Microids w ofercie CD Projektu

Fajek, 12 czerwca 2002, 11:59

Firma CD Projekt poinformowała, że podpisała z firmą Microids umowę dotyczącą dystrybucji czterech doskonałych gier na terenie Polski, Czech i Słowacji.

eXtra Gra Darkened Skye już w sprzedaży

Solnica, 12 czerwca 2002, 11:56

W dniu dzisiejszym do kiosków i księgarni w całej Polsce trafiła wydawana przez firmę CD Projekt gra zręcznościowo-przygodowa Darkened Skye.

Deep Sea Tycoon - demo

Solnica, 12 czerwca 2002, 11:19

Deep Sea Tycoon to manager podwodnego miasta w którym naszym celem jest zbudowanie tętniącej życiem, przynoszącej odpowiednie profity metropolii. Gra wydaje się być smakowitym kąskiem dla fanów wszelkiego typu tycoonów, którzy za sprawą udostępnione właśnie beta wersji demo już dzisiaj mają okazję przekonać się o tym, czego można będzie spodziewać się w pełnej wersji gry.

Poradnik: Myth III – Era Wilka

Fajek, 12 czerwca 2002, 11:06

Myth III: Era Wilka to trzecia część znanej strategii czasu rzeczywistego Myth o podtytule The Wolf Age. Jej akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z Myth: The Fallen Lords i skupia się na życiu Connachta – legendarnego bohatera, który uratował ludzkość przed niegodziwymi Myrkidia i Trow i został pierwszym imperatorem kraju ludzi.

Die Hard: Nakatomi Plaza w polskich sklepach

Łosiu, 12 czerwca 2002, 08:57

Firma Play It, poinformowała, że gra akcji/FPS - Die Hard: Nakatomi Plaza, oparta na fabule pierwszej części słynnej serii filmów akcji „Die Hard” wczoraj trafiła do polskich sklepów. Gra dostępna jest w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w cenie 99 PLN.

Kolejne sukcesy polskiego klanu Ghost Recona – GROM

Łosiu, 12 czerwca 2002, 08:50

Po wręcz żenujących dokonaniach naszej „gwiazdorskiej” reprezentacji piłki nożnej na mistrzostwach świata, spieszę wam przekazać, że całkowicie odmienną postawę prezentują polscy gracze Ghost Recona. Klan „GROM”, o którym już informowałem na początku tego miesiąca, odnosi kolejne sukcesy w europejskiej lidze - Clanbase.

Neverwinter Nights - Gold

Łosiu, 12 czerwca 2002, 08:39

W końcu stało się to, na co czekały setki fanów gier z gatunku cRPG i w co jeszcze wczoraj szczerze powątpiewano (m.in. dyskusja dotycząca wiadomości „Neverwinter Nights już w czerwcu”). Najnowsze dzieło panów z firmy BioWare zostało ukończone i gra jeszcze w tym miesiącu trafi do zachodnich sklepów.