Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 czerwca 2002

Return to Castle Wolfenstein - patch v.1.33, GOTY Mappack

Solnica, 13 czerwca 2002, 17:24

Activision wypuścił nową, oznaczoną numerem 1.33 łatkę do Return to Castle Wolfenstein. Równocześnie udostępniony został mappack zawierający wszystkie nowe mapki dostępne w mającej wkrótce trafić na zachodnie półki sklepowe tzw. „Game of The Year” edycji tej gry.

Nowe Detonatory 29.42

Fajek, 13 czerwca 2002, 16:06

Na oficjalnej stronie firmy nVidia pojawiły się najnowsze Detonatory dla kart z rodziny GeForce/TNT. Są one oznaczone numerkiem 29.42 i posiadają certyfikat WHQL.

WarCraft III ukończony!

Fajek, 13 czerwca 2002, 15:27

Blizzard Entertainment poinformował, że ich flagowy produkt, nad którym firma ta pracowała przez ostatnie kilka lat właśnie otrzymał status GOLD, czyli „ukończony i gotowy do tłoczenia”. Chodzi oczywiście o WarCraft III!

Trzy nowe strzelanki z serii Operation w produkcji

Sznur, 13 czerwca 2002, 13:48

Nieskomplikowane strzelanki zręcznościowe ponownie zaczęły zdobywać popularność. Tak przynajmniej uważa firma Activision, która po niezłych wynikach sprzedaży gry Operation: Blockade postanowiła wydać trzy kolejne tytuły z tej serii. Będą to Operation: Tiger Hunt, Operation: Steel Tide i Operation: War in the Pacific.

CD Projekt zapowiada wielkie odrodzenie gatunku RPG w Polsce

Solnica, 13 czerwca 2002, 13:31

CD Projekt ustalił daty premier trzech wielkich gier cRPG, na które czeka z pewnością większość wielbicieli komputerowego role-playing. Będą to gry, które zgodnie z zapowiedziami ich dystrybutora mają doprowadzić do wielkiego odrodzenia tego gatunku w Polsce.

Age of Wonders II pojechał do sklepów

Sznur, 13 czerwca 2002, 13:08

Od dzisiaj w zachodnich sklepach dostępna jest już najnowsza strategia Take-Two Interactive - Age of Wonders II: The Wizard’s Throne. Jest to druga część doskonałej strategii turowej stworzonej przez zespół Triumph Software w 1999 roku, która dzięki ciekawej fabule i niekonwencjonalnej rozgrywce zyskała grono zagorzałych wielbicieli.

Zapowiedź: No One Lives Forever 2 - A Spy in H.A.R.M.'s Way

Fajek, 13 czerwca 2002, 10:22

Jeśli miałbym wybrać postać z gry komputerowej, która najbardziej przypadła mi do gustu, to prawdopodobnie była by to Cate Archer, bohaterka gry No One Lives Forever. Wydaje mi się również, że nie tylko ja, ale i mnóstwo ludzi na całym świecie żywi pewnego rodzaju sympatię do dej dość specyficznej postaci. Dlatego też, niezmiernie się ucieszyłem, gdy producent, firma Fox Interactive, poinformowała, że pracuje nad drugą częścią tej znakomitej gry.

Top 10 gier w US (13/06/02)

Łosiu, 13 czerwca 2002, 08:23

Z najnowszej listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych jednoznacznie wynika, iż amerykanom przypadł do gustu Soldier of Fortune II: Double Helix. W tygodniu od 26 maja do 1 czerwca SoF II był najlepiej sprzedającym się tytułem i zajął pierwszą pozycję na liście. Zaraz za nim uplasował się Grand Theft Auto III, a dopiero trzecią i czwartą pozycje zajmują „odwieczni” liderzy - The Sims: Vacation oraz The Sims.