Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 czerwca 2002

Age of Wonders 2: Tron Czarnoksiężnika na ukończeniu

Solnica, 7 czerwca 2002, 16:05

Prace nad polską wersją Age of Wonders 2: Tron Czarnoksiężnika, kontynuacją hitu z 1999 roku zbliżają się do finału. Wszystkie teksty zostały przetłumaczone, a nagrania polskich lektorów zakończone, co oznacza, iż już wkrótce rozpoczną się beta testy.

Fuzja czołowych klanów Counter-Strike'a w Polsce

Fajek, 7 czerwca 2002, 15:37

Komitet CGL (CyberLand Game League) informuje, że wspólnie z Radą Klanu [BRO] podjął decyzję o drugiej już fuzji klanu – tym razem jednak w obrębie gry Counter-Strike.

Eurofighter Typhoon ląduje na sklepowych półkach

Fajek, 7 czerwca 2002, 13:34

Na sklepowe półki trafił właśnie jeden z symulatorów lotniczych - Eurofighter Typhoon - najnowszy symulator lotu twórców doskonałego EF2000 i TFX.

World Championship Snooker 2003

Solnica, 7 czerwca 2002, 13:03

Pod koniec tego roku na półki sklepowe powinna trafić kolejna edycja wydawanego przez Codemasters realistycznego symulatora snooker’a - World Championship Snooker 2003.

Koniec monopolu Intela na obsługę pamięci Rambus

Fajek, 7 czerwca 2002, 11:51

SIS zaprezentował na targach Computex 2002 chipset SiS658 dla procesora Pentium 4 obsługujący pamięć RDRAM. Oznacza to, że monopol Intela w tej dziedzinie został przełamany.

Przyszłość należy do gier sieciowych

Łosiu, 7 czerwca 2002, 11:21

Firma DFC Intelligence zajmująca się przyszłością rozrywki interaktywnej przedstawiła raport, w którym szacuje, że do roku 2006 gry przeznaczone do rozgrywki tysięcy graczy w sieci Internet skupią wokół siebie aż 114 milionów ludzi, z czego 23 miliony będzie grało za pośrednictwem konsol nowej generacji.

Zapowiedź: Operation Flashpoint - Resistance

Fajek, 7 czerwca 2002, 11:15

Operation Flashpoint to gra, która wniosła nową jakość, definiując od nowa pojecie „symulacja współczesnego pola walki”. Bez wątpienia hit jakim się okazała ta gra, zmusiła twórców do kontynuowania tematu, co też będzie miało miejsce w nadchodzącym dodatku nazwanym Operation Flashpoint: Resistance

Cenega obniża ceny gier na PS i PS2

Fajek, 7 czerwca 2002, 10:47

Pierwszym ważnym posunięciem Cenega Poland na naszym rynku jest wielka obniżka cen wszystkich gier na konsole PlayStation oraz PlayStation 2.

Etherlords II w produkcji

Łosiu, 7 czerwca 2002, 10:21

W ubiegłym roku rosyjska firma Nival Interactive wydała interesującą strategię turową z elementami cRPG – Etherlords, bazującą na takiej sławnej grze jak Heroes of Might & Magic. Reakcje i opinie graczy o tym tytule były bardzo różne, nie mniej jednak Etherlords okazał się na tyle solidną produkcją, że firma Nival postanowiła stworzyć jej drugą część. Nosi ona tytuł Etherlords II i zostanie wydana na początku 2003 roku.

Aukcja figurki Diablo

Fajek, 7 czerwca 2002, 09:48

Sklep internetowy Wirtualnego Świata przygotował kolejną aukcję gadżetu związanego z grą komputerową Diablo. Tym razem możecie spróbować zdobyć figurkę samego Diablo! Cena wywoławcza 1 PLN!

Reklama konsoli XBox zakazana w Wielkiej Brytanii

Łosiu, 7 czerwca 2002, 09:23

Słynący ze spokoju i opanowania naród brytyjski bardzo poruszyła i zbulwersowała reklama konsoli X-Box, która od pewnego czasu wyświetlana jest w angielskiej telewizji. Jak informuje serwis ZDNet News, reklama jest na tyle niesmaczna, że komisja ITC (Independent Television Commission) wyraziła swą oficjalną dezaprobatę i zakazała jej wyświetlania. Zaintrygowany tym faktem udałem się na serwis playmore.com i po zarejestrowaniu pobrałem film przedstawiający ową reklamę. Wnioski - no, cóż – fakt, niektórzy telewidzowie mogą poczuć się zgorszeni....