Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 czerwca 2002

Ubisoft w natarciu, Infogrames w odwrocie

Mariusz Klamra, 23 czerwca 2002, 16:34

Przykład tych dwóch wielkich francuskich firm wydawniczych pokazuje, jak ta sama strategia przejęć i wykupu konkurencji może być w zależności od wykonania bardzo skuteczna lub też prowadząca do poważnych problemów.

Quake 3: Arena - film

Fajek, 23 czerwca 2002, 15:14

Quake III bez wątpienia jest grę kultową. Dlatego też poza ludźmi, którzy spędzają każdą wolną chwilę na doskonaleniu swoich umiejętności, są też tacy, którzy swoją „quakemanie” okazują w inny sposób – np. robiąc filmy wzorowane właśnie na Quake’u.

Nowe pliki do Neverwinter Nights

Mariusz Klamra, 23 czerwca 2002, 13:39

Neverwinter Nights jest w sprzedaży dopiero od kilku dni, ale pierwsze światowe opinie potwierdzają, że gra jest rewelacyjna i można już spokojnie zaliczyć ją do panteonu najlepszych gier cRPG wszechczasów. Zainteresowanie graczy potwierdzają wyniki aukcji dwóch podpisanych przez twórców egzemplarzy, o której pisałem tydzień temu – ostatecznie wylicytowane ceny przekroczyły 1500$ za sztukę! Tymczasem firma Bioware nie spoczywa na laurach – właśnie udostępniła pierwszy dodatkowy moduł oraz patch do gry.

Kto cheatem wojuje, ten od cheata ginie...

Mariusz Klamra, 23 czerwca 2002, 12:44

Firma Blizzard ogłosiła właśnie o rozpoczęciu kolejnej rundy walki z graczami używającymi cheatów i hacków w Diablo II na serwerach Battle.net. Tym razem zastosowane ma być nowe i dość oryginalne podejście do problemu...

Commandos 3 oficjalnie...

Fajek, 23 czerwca 2002, 11:25

Jeszcze przed targami E3 wiadomo było, że Pyro Studios, firma należąca do Eidos Interactive pracuje nad trzecią już częścią gry Commnados. Na targach mogliśmy już nawet zobaczyć pierwszy trailer ukazujący samą grę, jednak Eidos nic na temat tego tytułu nie wspominał. Aż do wczoraj, kiedy to firma ta oficjalnie poinformowała o zamiarze wydania Commandos 3.