Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 czerwca 2002

Lego Footbalmania - klocki w grze

Sznur, 18 czerwca 2002, 17:02

Electronic Arts wydał następną grę piłkarską. Nie jest to jednak kolejna gra z serii FIFA, lecz LEGO Footballmania stworzona przez firmę LEGO Interactive. Jak można się spodziewać jest to tytuł przeznaczony dla młodszych użytkowników komputerów. Z pewnością nie odstraszy to jednak nikogo, kto uwielbia inteligentną zabawę klockami LEGO. W Polsce gra ukaże się już wkrótce nakładem Cenega Poland.

Pet Soccer trafia do sklepów

Fajek, 18 czerwca 2002, 15:28

Dziś do sklepów w całej Polsce trafił Pet Soccer – najnowsza gra naszego rodzimego dewelopera – firmy Techland, w której to mamy szansę rozegrać szalone mecze drużynami zakręconych zwierzaków.

Neverwinter Nights - dziś światowa premiera

Fajek, 18 czerwca 2002, 14:54

Neverwinter Nights – jedna z najbardziej oczekiwanych gier cRPG tego roku ma dziś swoją światową premierę. Właśnie dziś rozpoczyna się sprzedaż tego niezwykle interesującego tytułu.

NetSphere - mechy z Dalekiego Wschodu

Sznur, 18 czerwca 2002, 13:50

Koreańczycy ponownie atakują. Zespół Jamie System Development zapowiedział grę akcji 3D NetSphere, przeznaczoną do rozgrywki wieloosobowej. Jako najemni piloci wynajęci przez rywalizujące korporacje, będziemy toczyć zaciekłe walki przy pomocy futurystycznych mechów.

Poradnik: Neverhood

Fajek, 18 czerwca 2002, 12:56

Wprawdzie Neverhood ma już dobre klika lat, jednak do dziś jest to gra, którą warto zobaczyć a nawet przejść. Dlatego też dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie mieli okazji ukończyć dzieła firmy Dreamworks publikujemy dokładny opis przejścia.

Recenzja: Grand Theft Auto 3

Fajek, 18 czerwca 2002, 11:09

Niewątpliwie najbardziej kontrowersyjna gra ostatnich tygodni wreszcie zawitała na sklepowe półki. Jaka jest, czy było warto czekać... tego wszystkiego dowiecie się z recenzji opublikowanej na łamach naszego serwisu.

I.G.I. 2: Covert Strike – kolejne szczegóły na temat trybu multiplayer

Solnica, 18 czerwca 2002, 10:46

Codemasters ujawnił kolejne szczegóły na temat trybu multiplayer zaimplementowanego w będącej obecnie w fazie produkcji i mającej trafić na półki sklepowe we wrześniu tego roku gry akcji/FPS – I.G.I. 2: Covert Strike.

Kup sobie Thralla do pokoju!

Fajek, 18 czerwca 2002, 10:37

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów Warcrafta. Otóż w dniu premiery Warcrafta 3 (dokładnie 5 lipca o godzinie 0.00) rozpocznie się aukcja, na której będzie można zdobyć niesamowitą mierzącą 185 cm i ważącą ponad 50 kg figurę Wspaniałego Przywódcy Orków Thralla!

Własna twarz w świecie The Sims

Łosiu, 18 czerwca 2002, 09:08

Firma Abacus Software, znana przede wszystkim z tworzenia bardzo dobrych dodatków do realistycznych symulatorów typu Microsoft Flight Simulator czy Microsoft Train Simulator, poinformowała że teraz wzięła się za stworzenie dodatku do symulacji ludzkiego życia – The Sims.