Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2002

Pierwsze screeny z Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory

Solnica, 4 czerwca 2002, 17:28

Zachodni serwis Gamer’s Hell opublikował cztery pierwsze screeny pochodzące z będącego obecnie w fazie produkcji pierwszego oficjalnego dodatku do Return to Castle Wolfenstein.

The Sims: Unleashed - kolejny oficjalny dodatek do Simsów?

Solnica, 4 czerwca 2002, 16:03

Jak na razie są to informacje niepotwierdzone jednak prawdopodobnie jeszcze we wrześniu tego roku pojawi się w sprzedaży kolejny, piąty z kolej oficjalny dodatek do nieśmiertelnych The Sims.

Destroyer Command w polskich sklepach

Solnica, 4 czerwca 2002, 13:55

Do sklepów na terenie naszego kraju trafił dzisiaj Destroyer Command - symulator morski z czasów II Wojny Światowej w którym do dyspozycji gracza oddana została możliwość wcielenia się w rolę dowódcy jednego okrętu lub (jeśli przyjmie awans) całego dywizjonu złożonego z ośmiu niszczycieli.

Zapowiedź Impossible Creatures

Solnica, 4 czerwca 2002, 12:27

Impossible Creatures to najnowsza trójwymiarowa strategia czasu rzeczywistego autorstwa grupy Relic Entertainment - ludzi odpowiedzialnych między innymi za stworzenie słynnego i wielokrotnie nagradzanego Homeworld’a. Czy i tym razem uda im się zaskoczyć nas czymś ciekawym?

America’s Army - ile to będzie kosztować amerykańskich podatników?

Solnica, 4 czerwca 2002, 10:48

Jednym z ciekawszych i wzbudzających duże zainteresowanie podczas zakończonych niedawno targów E3 tytułów była gra a właściwie cała seria gier tworzonych „na potrzeby” armii Stanów Zjednoczonych – America’s Army. Co prawda rozprowadzane one będą w Stanach za darmo jako download w Internecie lub jako dodatek do czasopism, jednak i tak ktoś musi za nie zapłacić. Zapłacą za nią amerykańscy podatnicy – dokładnie 7mln $ za pierwsze dwie pozycje z tej serii.

Urodziny krakowskiego Empiku - Dzień Dziecka, turniej Tony Hawk’s Pro Skater 3.

Łosiu, 4 czerwca 2002, 10:30

W zeszły weekend w krakowskim Empiku znowu wrzało, a to za sprawą specjalnych uroczystości i konkursów zorganizowanych w Dniu Dziecka oraz niedzielnego turnieju Tony Hawk’s Pro Skater 3, który jednocześnie zakończył trwające od dwóch tygodni uroczystości. Obszerną relację z tych wydarzeń oraz podsumowanie całości czternastodniowej imprezy znajdziecie w kolejnych częściach artykułu Urodziny krakowskiego Empiku.

US Open 2002 zapowiedziane

Solnica, 4 czerwca 2002, 09:34

Kolejna ciekawie zapowiadająca się gra dla fanów tenisa. Za sprawą US Open 2002, którą planuje wydać Strategy First, dane nam będzie wcielić się w rolę profesjonalnego gracza tego sportu i wziąć udział w serii prestiżowych konkursów.

Napster ogłasza bankructwo

Łosiu, 4 czerwca 2002, 09:19

Napster, firma która dla niektórych stała się symbolem „cyfrowej rewolucji”, a dla niektórych największym koszmarem spędzającym sen z powiek, ogłosiła bankructwo. Przypominam, że Napster do połowy zeszłego roku, kiedy to zostały zamknięte jego serwery, zajmował się internetową wymianą plików muzycznych. Niestety wielkie wytwórnie muzyczne zaskarżyły firmę o bezprawne rozpowszechnianie ich własności i musiała ona założyć specjalne filtry uniemożliwiające transfer plików w formacie MP3. To zniechęciło użytkowników (szacunkowo Napster posiadał około 60 milionów użytkowników) do korzystania z usług firmy, wymusiło zmianę profilu działalności i w efekcie zamknięcie serwerów.

Sim City 4 - wrażenia z ekskluzywnego pokazu gry

Łosiu, 4 czerwca 2002, 09:13

Po pierwszej porcji informacji dotyczących Sim City 4 musieliśmy czekać dwa miesiące, by dotarły do nas nowe szczegóły dotyczące tego tytułu. Na serwisie GamePen pojawił się artykuł, w którym jeden z redaktorów serwisu przedstawia swoje wrażenia z ekskluzywnego pokazu gry. Co ciekawe widać, że kolejna część Sim City, będzie bardzo zintegrowana z popularną serią The Sims.