Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 czerwca 2002

Crazy Car Championship wyłacznie na konsole

Sznur, 24 czerwca 2002, 17:58

Wygląda na to, iż zespół Synaptic Soup wreszcie znalazł wydawcę na zręcznościowe wyścigi Crazy Car Championship. Będzie nim Octagon Entertainment, który podjął się wydania gry, lecz wyłącznie z przeznaczeniem na konsole nowej generacji.

Warcraft III PL trafił do tłoczni

Fajek, 24 czerwca 2002, 15:58

Firma CD Projekt poinformowała, że w dniu dzisiejszym do tłoczni trafiły płyty z polską wersją gry Warcraft III! Produkcja materiałów poligraficznych idzie pełną parą, zaś sklepy w całej Polsce przygotowują się na szturm fanów gry. Wszystko wskazuje na to, że premiera 5 lipca zostanie dotrzymana! Do tego wielkiego wydarzenia pozostało nam więc tylko 12 dni!

Na co warto lub nie warto pójść do kina - recenzja filmu Spider-Man

Solnica, 24 czerwca 2002, 14:16

Zadziwiający człowiek-pająk szturmem zdobywa kina na całym świecie, oplątując swymi sieciami miliony młodych widzów. Nie przeszkadzają mu w tym ani tabuny bandytów, ani Zielony Goblin, ani nawet sarkający filmowi krytycy, którzy wręcz chodzą po ścianach. Ze złości.

Figurki z Warcraft 3 - już niedługo w Wirtualnym Świecie
Figurki z Warcraft 3 - już niedługo w Wirtualnym Świecie

Fajek, 24 czerwca 2002, 12:41

Już wkrótce na stronach sklepu Wirtualnego Świata będzie można zamówić figurki postaci z Warcrafta 3! Cena pojedynczej figurki nie powinna przekroczyć 50 zł!

Wakacyjna oferta firmy LEM

Łosiu, 24 czerwca 2002, 11:34

Dziś nieoficjalny początek wakacji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Dla wszystkich, którzy do początku września będą mieli dużo wolnego czasu, firma LEM przygotowała szereg nowych tytułów. Popatrzmy na to co pojawi się już w przeciągu najbliższych tygodni.

Recenzja: Might & Magic IX – Writ of Fate

Fajek, 24 czerwca 2002, 11:05

Writ of Fate to dziewiąta cześć jednej z najpopularniejszych serii cRPG rozgrywająca się w fantastycznym świecie Might & Magic. Fabuła toczy się w innym rejonie tego samego świata co w Heroes of Might & Magic IV. Od naszego postępowania w grze zależeć będzie złagodzenie lub nasilenie konfliktu zaistniałego w tej części świata.

Dwudziestolecie LucasArts Entertainment

Łosiu, 24 czerwca 2002, 08:51

Firma LucasArts Entertainment, twórca wszystkich gier opartych na gwiezdnej sadze Star Wars, tak sławnych tytułów jak Maniac Mansion, Full Throttle, Grim Fandango oraz serii Monkey Island i Indiana Jones, obchodzi w tym roku dwudziestolecie swej działalności. Z tej okazji LucasArts Entertainment otworzył specjalną stronę internetową, na której przedstawia swą historię i swe osiągnięcia. W chwili obecnej znajdziemy na niej przekrojowy film, quiz sprawdzający naszą wiedzę o grach z LucasArts oraz tekst wyjaśniający to, jak i kiedy powstało znane nam dziś logo firmy. Z czasem mają pojawić się kolejne atrakcyjne nowości.