Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 czerwca 2002

World War II: Frontline Command - pełny obraz gry

Łosiu, 1 czerwca 2002, 16:18

Już kilkukrotnie miałem okazję przedstawiać wam najnowszą wojenną pozycję pochodzącą z firm Bitmap Brothers i Codemasters, obecnie noszącą nazwę World War II: Frontline Command (dawniej WWII: D-Day To Berlin). Nie mniej jednak do niedawna, a dokładniej targów E3 informacji o tym tytule było jak na lekarstwo. Wiadomo było jedynie, że tematem gry jest II Wojna Światowa i rozgrywka będzie toczona w czasie rzeczywistym. Nawet kilka screnów z wersji alfa nie odkrywało wszystkich tajemnic tej produkcji. Czas i targi E3 zmieniły tą sytuację, dlatego też śpieszę by bliżej przedstawić wam ten tytuł.

Transmisje wszystkich meczów MŚ w Piłce Nożnej są dostępne na żywo w Internecie.

Soulcatcher, 1 czerwca 2002, 14:45

Dzisiaj ktoś zadał mi to pytanie „gdzie najlepiej szukać informacji o meczach na MŚ”, odpowiedź wydaje się prosta acz okazuje się że wszyscy ją znają. Oczywiście najlepszym źródłem najświeższych, pełnych i sprawdzonych informacji jest strona Official Site of The 2002 FIFA World Cup gdzie można na żywo śledzić przebieg każdego meczu. A teraz krótki przewodnik po tej stronie.

Shrapnel Games i Breakaway łączą siły by rozwijać serię „The Greatest Battles Series”

Łosiu, 1 czerwca 2002, 12:04

Firma Shrapnel Games znana z tworzenia i wydawania bardzo dobrych gier strategicznych dedykowanych zagorzałym fanom gatunku oraz firma Breakaway, Ltd, Games Divsionautor odpowiedzialna za stworzenie m.in. strategii opartej na silniku niezapomnianego Sid Meier’s Gettysburg - Waterloo: Napoleon's Last Battle; podjęły współpracę, dzięki której Shrapnel Games będzie wydawał serię gier „The Greatest Battles Series” i pomoże przy jej tworzeniu.

Multiplayer beta test New World Order!!

Łosiu, 1 czerwca 2002, 10:50

Zespół Termite Games udostępnił dziś multiplayerowy beta test taktycznej gry akcji - New World Order. Przypominam, że test miał się pojawić już pod koniec marca jednak znaleziono w nim poważny błąd i jego wyeliminowanie trwało przeszło dwa miesiące. Zapraszam do naszego działu Pliki, gdzie już znajduje się długo oczekiwany multiplayer beta test New World Order.

Jakie kategorie gier lubimy najbardziej ?

Soulcatcher, 1 czerwca 2002, 01:56

Opublikowany w maju tego roku, bardzo wiarygodny raport Interactive Digital Software Association (IDSA) dotyczący rynku elektronicznej rozrywki bardzo wyraźnie wykazuje prawdziwe tendencje w ilości sprzedanych egzemplarzy w poszczególnych kategoriach gier. Na rynku PC dominują gry Strategiczne. Gry Sportowe mają palmę pierwszeństwa na konsolach. A oto pełne zestawienia.

Kilka najnowszych faktów o Star Wars Galaxies

Soulcatcher, 1 czerwca 2002, 01:12

Pozostało jeszcze kilka miesięcy do premiery SW:Galaxies. Informacje krążące po sieci o tej zapowiadającej się na wielki hit grze są dosyć rozbieżne. Postanowiłem zebrać garść faktów z pierwszej ręki od samych programistów i producentów opierając się na wywiadach, chatach i innych autoryzowanych publikacjach.