Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 maja 2002

Eschaton Online kosmiczny massive multiplayer

Sznur, 31 maja 2002, 16:58

Zespół Gnostic Labs pracuje nad kosmicznym symulatorem sieciowym Eschaton Online, która w zamierzeniu ma łączyć elementy taktycznych gier akcji i strategii czasu rzeczywistego. W przeciwieństwie do rozbudowanego świata z Jumpgate, gry o podobnych charakterze, Eschaton Online zamierza rozwinąć idee znane z Allegiance.

Dzień Dziecka w EMPiK Megastore Kraków

Fajek, 31 maja 2002, 16:52

Rocznicowe obchody krakowskiego EMPiKU powoli dobiegają końca, jednak nie oznacza to rónież końca atrakcji. Na jutro, tj. 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka, EMPiK Megastore Kraków przygotował całe mnóstwo gier, pokazów, konkursów niespodzianek i zabaw dla najmłodszych. Tak wiec bierzcie swoje młodsze rodzeństwo i biegnijcie z nimi jutro na rynek.

Return to Castle Wolfenstein Special Edition

Fajek, 31 maja 2002, 15:34

Wydana w zeszłym roku w naszym kraju gra Return to Castle Wolfenstein cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Niestety dla wielu graczy przeszkodą była wysoka cena (169 PLN), która cechuje produkty firmy Activision. Dla wszystkich fanów tego bestselleru w swym gatunku, firma Activision na miesiąc czerwiec przygotowała kolekcjonerskie wydanie gry - Return to Castle Wolfenstein Special Edition.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Korea-Japonia już jest

Fajek, 31 maja 2002, 14:37

Już dziś do kiosków w całym kraju trafiła dynamiczna gra sportowa „Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002: Korea-Japonia”. Gra pozwala na rozegranie Mistrzostw Świata oraz każdego innego rodzaju turnieju piłkarskiego. Zapoczątkowała ona nową serię wydawniczą "eXtra Gra 100% Sportu", w której będą ukazywać się tanie (19,99 zł) i dobre gry sportowe.

eXtra Gra Wielkie Hity - Atlantis 2 - problem z dyskiem CD

Fajek, 31 maja 2002, 12:09

CD Projekt z ubolewaniem informuje graczy, którzy kupili grę "eXtra Gra Wielkie Hity - Atlantis 2", że część z nich może mieć problem z poprawnym działaniem gry. Problem polega na niestałej prędkości odtwarzania dysków CD-ROM z grą, co może powodować zawieszanie się programu lub w inny sposób utrudniać zabawę.

Zapowiedź: G.I. Combat

Fajek, 31 maja 2002, 10:59

G.I.Combat to realistyczny symulator walki (czas rzeczywisty) z czasów II Wojny światowej (z okresu 1944-1945 - Francja i Normandia), z bardzo dopracowaną i atrakcyjną trójwymiarową grafiką, zaawansowaną komputerową sztuczną inteligencją oraz prostym w obsłudze interfejsem.

Jaka karta graficzna do Thief III

Łosiu, 31 maja 2002, 09:30

Czas na małą informację dotyczącą tego co tygryski lubią (lub nie lubią :-) najbardziej, tzn. wymagań sprzętowych. Serwis Through The Looking Glass, przedstawił pierwsze dane dotyczące sprzętu na jakim powinien „ruszyć” Thief III i nie da się ukryć – gra będzie bardzo wymagająca.

Broken Sword 3: The Sleeping Dragon - screeny i pierwsze zarysy gry

Łosiu, 31 maja 2002, 09:18

Na początku zeszłego roku zespół Revolution Software oficjalnie przyznał, że rozpoczyna prace nad trzecią częścią znanej przygodowej serii Broken Sword. Wówczas to pojawiło się kilka pierwszych wywiadów z twórcami, w których na dobrą sprawę nie ujawniono nic o samej grze. W chwili obecnej, po roku milczenia, na światło dzienne zaczynają wychodzić kolejne informacje dotyczące Broken Sword 3: The Sleeping Dragon, a ponadto możemy zapoznać się z kilkoma pierwszymi screenami z gry.

Top 10 gier w US (31/05/02)

Łosiu, 31 maja 2002, 09:09

NPD Techworld opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych za okres od 11 do 18 maja. Na pozycji pierwszej nadal znajduje się najnowszy dodatek do symulacji ludzkiego życia The Sims: Vacation, a miejsca drugie i trzecie zajmują kolejno Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast oraz The Sims. Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns debiutuje na liście na pozycji ósmej, a Elder Scrolls III: Morrowind po dotarciu na pozycję drugą teraz nieoczekiwanie spadł na szóstą.