Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2002

Nadciąga kolejna część Twierdzy

Mariusz Klamra, 2 maja 2002, 17:57

FireFly, firma odpowiedzialna za doskonałą strategię Stronghold (w Polsce Twierdza), definitywnie nie spoczęła na laurach. Właśnie został zapowiedziany sequel tej świetnej gry zatytułowany Stronghold: Crusader, tym razem przenoszący nas do świata Bliskiego Wschodu w epoce wypraw krzyżowych.

Sudden Strike 2 - demo

Solnica, 2 maja 2002, 13:11

Zaledwie wczoraj pojawiło się w sieci niemieckojęzyczne demo Sudden Strike 2, tymczasem już dzisiaj wydawca gry, firma CDV postanowiła udostępnić również jego angielską wersję.

Zero-G Marines chwilowo wstrzymany

Sznur, 2 maja 2002, 12:15

Po decyzji Novalogic o wstrzymaniu prac nad Necrocide (o czym pisaliśmy wczoraj), dzisiaj dotarła do nas kolejna smutna wiadomość. Kanadyjski zespół developerski Strategy First wstrzymał prace nad kosmiczną strzelanką 3D Zero-G Marines.

Twórca wirusa Melissa trafi na 20 miesięcy do wiezienia oraz rady dla walczących z wirusami.

Soulcatcher, 2 maja 2002, 11:34

Jak podaje CNN.com 33 letni David L. Smith, któremu postawiono w grudniu 1999 zarzuty „przestępstwa elektronicznego”, „wysyłania droga elektroniczną niszczących programów komputerowych” oraz „spowodowania szkody na sumę 80 milionów dolarów” został uznany winnym i skazany na karę 20 miesięcy więzienia.

Fallout Fantasy na targach E3!??

Łosiu, 2 maja 2002, 10:08

Zapowiedzi podupadającej firmy, Interplay, że w przyszłości skupi się wyłącznie na osiągnięciu czołowej pozycji w dziedzinie produkcji gier cRPG i dzięki temu odzyska dawną świetność powoli zaczynają się realizować. Firma poinformowała, że na nadchodzących targach E3, oprócz kilku pozycji dedykowanych konsolom, przedstawi dwa tytuły z gatunku cRPG, tj. zapowiedzianego wcześniej Icewind Dale II oraz całkowicie nową, dotychczas nieujawnioną grę. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Fallout Fantasy, który przed miesiącem pojawił się w planie wydawniczym Virgin Interactive.

Civilization III: Play the World zapowiedziany

Fajek, 2 maja 2002, 08:20

Infogrames poinformował, że już niebawem zostanie wydany tzw. expansion pac do gry Civilization III, zatytułowany: Civilization III: Play the World.