Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 maja 2002

Ekskluzywne screeny z GTA3

Fajek, 29 maja 2002, 16:04

Na internetowej stronie Wydawnictwa Play-It zamieszczone zostały 23 ekskluzywne screeny z GTA 3. Można je obejrzeć wchodząc do galerii, lub ściągając wszystkie w jednym pliku. Grand Theft Auto 3 ukaże się już wkrótce, w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, przystępnej cenie 99 PLN i z eXtra prezentem w pudełku: koszulką w klimacie gry.

Nowa usługa w [email protected]

Solnica, 29 maja 2002, 14:43

W ramach klubu [email protected] uruchomiona została dzisiaj nowa usługa dzięki której jego członkowie dostali do dyspozycji możliwość zamawiania płytek CD z niemal dowolną zawartością jaką można znaleźć w Internecie.

Urodziny krakowskiego Empiku - turniej Myth III: Era Wilka

Łosiu, 29 maja 2002, 11:51

Wczoraj w dziale multimediów krakowskiego Empiku odbył się kolejny z serii turniejów wchodzących w skład uroczystości rocznicowych. Tym razem gracze mogli wykazać się umiejętnościami dowodzenia w turnieju „Myth III: Era Wilka”. Oczywiście relacja z tych zmagań znajduje się już na łamach naszego serwisu.

Zapowiedź: Piotruś Pan – Wielki Powrót

Fajek, 29 maja 2002, 11:40

Piotruś Pan: Wielki Powrót to gra zręcznościowa, w której gracz może samodzielnie uczestniczyć w przygodach jednego z najsłynniejszych bohaterów bajek dla dzieci. Fabuła gry jest stosunkowo luźno związana z wydarzeniami mającymi miejsce w filmie animowanym o tym samym tytule.

Nowy artykuł: Jak Świat przyjął Morrowinda?

Solnica, 29 maja 2002, 10:15

Na polską premierę „Morrowinda” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Nie zmienia to jednak faktu, że gra została już za oceanem wydana i ma się dobrze. O tym, jak społeczność graczy przyjęła tę cRPG wszechczasów przeczytacie w naszym artykule.

Blood Omen 2 również ląduje na sklepowych półkach

Fajek, 29 maja 2002, 10:12

Druga część przygód wampira Kaina, w wersji na PC właśnie trafiła na polskie półki sklepowe. 400 lat po tym, kiedy Kain wybrał życie w przekleństwie i rządy nad światem, odrzucając możliwość ocalenia przez własną śmierć, pojawia się tajemnicza postać, która sieje zniszczenie w szeregach mrocznej Rodziny i osłabia moc samego władcy. Teraz Kain, aby odzyskać dawną władzę i dokonać zemsty, będzie musiał pokonać armie zelotów i demonów i rozwikłać zagadkę potwornej intrygi, zagrażającej jego panowaniu na ziemiach Nosgoth.

Unreal Tournament 2003 - co w demie?

Fajek, 29 maja 2002, 10:04

Na targach E3 został zaprezentowany Unreal Tournament 2003. Pokazana wersja będzie różniła się nieco od produktu finalnego. Wiadomo jednak już co znajdzie się w demie UT2K3, która powinni ujrzeć światło dzienne w najbliższym czasie.

Counter Strike 1.5 już wkrótce

Solnica, 29 maja 2002, 09:44

Valve poinformowało, iż już wkrótce zamierza wypuścić kolejną, oznaczoną numerem 1.5 wersję Counter Strike’a. Jednocześnie światło dzienne ujrzy też patch do Half-Life w wersji 1.1.1.0.

Global Operations - premiera

Fajek, 29 maja 2002, 09:33

Od wczoraj na terenie całego kraju można już kupić taktyczną grę akcji pod tytułem Global Operations autorstwa firmy Barking Dog Studios a wydaną w naszym kraju przez Cenega Poland.

Problemy finansowe twórcy Eurofighter Typhoon i Incoming Forces

Łosiu, 29 maja 2002, 09:28

Angielski producent gier, firma Rage Software boryka się z dużymi problemami finansowymi, które spowodowały opóźnienie produkcji i wydania kilku ciekawie zapowiadających się tytułów, m.in. gry akcji opartej na silniku Unreala „Mobile Forces”. Z najnowszych danych podanych przez serwis Reuters wynika, że firma zamierza sprzedać swoje udziały i akcje, by dalej istnieć i być wypłacalną.

Beta testy – Shadowbane

Łosiu, 29 maja 2002, 09:18

Firmy Ubi Soft Entertainment oraz Wolfpack Studios ogłosiły zapisy na beta-testerów do swej interesująco zapowiadającej się produkcji z gatunku MMOcRPG – Shadowbane. Należy podkreślić, że słowo „interesująco” nie jest w tym przypadku żadnym chwytem reklamowym, ponieważ wiele zachodnich prestiżowych serwisów, jak np. Computer Gaming World, określa Shadowbane mianem „The Next Great Online RPG”, porównując go do takich słanych MMOcRPG jak EverQuest czy Dark Age of Camelot.