Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2002

Przedpremierowy pokaz Warcraft III już jutro w krakowskim EMPiK-u

Sznur, 24 maja 2002, 14:27

Uff... W ten weekend gracze odwiedzający krakowski EMPiK nareszcie będą mogli ochłonąć od licznych turniejów. A jest przecież po czym regenerować siły, gdyż w pierwszym tygodniu obchodów pierwszych urodzin krakowskiego EMPiK Megastore, zorganizowano aż pięć gorących turniejów. Teraz czeka nas prawdziwa uczta w postaci przedpremierowego pokazu Warcraft III: Reign of Chaos – jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.

Dodatek do Jumpgate - Episode 2: Attack of the Conflux

Sznur, 24 maja 2002, 13:57

Firma NetDevil postanowiła wypuścić dodatek do swojej gry Jumpgate, najpopularniejszego obecnie symulatora kosmicznego massive multiplayer online. Dodatek ten zatytułowany będzie Episode 2: Attack of the Conflux, co bezpośrednio nawiązuje do najnowszej części filmowej sagi George’a Lucasa.

Zapowiedź: Pro Race Driver

Fajek, 24 maja 2002, 13:56

O Pro Race Driver ostatnimi czasy jest coraz głośniej, gdyż termin wydania tej gry zbliża się wielkimi krokami. Raz po raz pojawiają się kolejne informacje, zdjęcia czy filmy.

Zmiany na serwisie - przepraszamy za ewentualne utrudnienia...

Fajek, 24 maja 2002, 12:34

W dniu dzisiejszym w obrębie wortalu GRY-OnLine będą przeprowadzane zmiany związane z funkcjonalnością i wyglądem serwisu. Dlatego też chcielibyśmy przeprosić z góry za ewentualne utrudnienia powstałe z tego tytułu.

Legacy of Kain: Blood Omen 2 już w poniedziałek

Fajek, 24 maja 2002, 11:35

Najbliższy poniedziałek (27 maja) może okazać się nadspodziewanie krwawym dniem, a to dlatego, że na półkach sklepowych pojawi się gra Legacy of Kain: Blood Omen 2.

Spellforce - RTS w świecie fantasy

Fajek, 24 maja 2002, 11:11

JoWood poinformował o tym, że pracuje nad trójwymiarową strategią czasu rzeczywistego osadzoną w świecie fantasy pod tytułem Spellforce.

Urodziny krakowskiego Empiku - sprawozdania część kolejna (24/05/02)

Łosiu, 24 maja 2002, 10:56

Wczoraj z krakowskiego Empiku nadal rozchodziły się odgłosy samochodowej rywalizacji, pisk opon i wycie silnika. Po środowym turnieju „Collin McRae Rally 2.0” gracze zmagali się w turnieju „Rally Trophy”. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdują się w kolejnej części naszej relacji.

Soldier of Fortune 2 - demo singleplayer

Fajek, 24 maja 2002, 09:56

Premiera Soldier of Fortune 2 w naszym kraju dopiero za jakiś czas, dlatego też wszystkim tym, którzy nie mogą się doczekać na premierę proponujmy zagranie w wersję demo SoF 2.

Freedom Force 2 oficjalnie w produkcji

Łosiu, 24 maja 2002, 09:10

Zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami zespół Irrational Games oficjalnie poinformował na targach E3, że w produkcji znajduje się Freedom Force 2, druga część gry akcji z elementami cRPG, opowiadającej o walce słynnych komiksowych bohaterów ze złem.

Grand Theft Auto: Vice City również na PC

Łosiu, 24 maja 2002, 09:04

Kilka dni temu, na samym początku targów E3, w mediach pojawiła się informacja, że firmy Take-Two oraz Sony zawarły umowę, na mocy której do października 2004 roku wszystkie kolejne gry z serii Grand Theft Auto, w tym dopiero zapowiedziana GTA: Vice City zostaną wydane jedynie na konsolę PlayStation 2. Wywołało to niezadowolenie graczy korzystających z popularnych PC-tów i dziś Take-Two wyjaśnia, że umowa ta dotyczy wyłącznie konsol i nowy GTA prawdopodobnie zostanie wydany również na komputery PC.