Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 maja 2002

Randez Vous z Nieznajomą już w sklepach

Sznur, 10 maja 2002, 15:36

Jak informuje wydawnictwo Manta Multimedia, już dzisiaj w sklepach na terenie całego kraju dostępna jest erotyczna gra przygodowa Randez Vous z Nieznajomą. W pudełku, oprócz samej gry znajdziemy prezerwatywę Durex oraz opowiadanie napisane przez Filipa Worlama. Wszystko za jedyne 49,90 zł. Jednocześnie dowiedzielismy się, ze premiera przygodówki Jazz i Faust została opóźniona.

200 tysięcy graczy w Dark Age of Camelot

Sznur, 10 maja 2002, 14:26

Dark Age of Camelot dołączył do ekskluzywnego grona gier massive multiplayer online, których liczba aktywnych graczy przekroczyła zawrotną liczbę 200 tysięcy! Jest to łączna ilość abonentów na serwerach w USA i w Europie. Przypomnijmy, iż jedynymi tytułami MMOcRPG, które osiągnęły taki wynik były Ultima Online (jako pierwsza w historii gra MMO) oraz EverQuest (ze względu na intensywną promocję Sony Entertainment oraz pionierską grafikę 3D).

Battlefield 1942 - oficjalna strona otwarta

Fajek, 10 maja 2002, 13:56

Firma Electronic Arts poinformowała o nowo otwartej witrynie internetowej poświęconej grze Battlefield 1942. Będzie to tzw. drużynowa gra akcji, symulująca pole walki podczas II Wojny Światowej.

IBM wkracza na rynek gier komputerowych

Sznur, 10 maja 2002, 13:25

Jeden z komputerowych gigantów – firma IBM – postanowiła wkroczyć na teren branży gier komputerowych. IBM podpisał umowę partnerską z firmą programistyczną Butterfly.net, aby wspólnie stworzyć system obsługujący serwery gier sieciowych i massive multiplayer online. Ma być on przeznaczony głównie dla gier na PC, lecz w przyszłości również dla tytułów konsolowych.

Demo Jedi Knight II: Jedi Outcast

Fajek, 10 maja 2002, 12:35

Jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych na świecie udostępniamy Wam demo najnowszej gry spod znaku Star Wars - Jedi Knight II: Jedi Outcast.

Premiera Another War!

Fajek, 10 maja 2002, 12:14

W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera Another War – pierwszej gry typu cRPG osadzonej w realiach drugiej wojny światowej. Gra jest w pełni rodzimą produkcją, dlatego też szczególnie zasługuje na zainteresowanie...

Earth and Beyond Online - otwarte beta testy

Fajek, 10 maja 2002, 11:06

Firma Westwood Studios należąca do Electronic Arts poinformowała, że już niebawem rozpoczną się publiczne beta testy Earth and Beyond Online – epickiej gry kosmicznej przeznaczonej do rozgrywki dla tysięcy graczy w sieci Internet.

Recenzja: Starmageddon

Fajek, 10 maja 2002, 10:36

Starmageddon to długo wyczekiwana gra rodzimej produkcji, z aspiracjami konkurowania ze znakomitym Homeworld’em. Na pytanie czy ta konkurencja została nawiązana, odpowie recenzja opublikowana dziś na łamach naszego serwisu.

James Bond 007: NightFire - agent 007 nareszcie na PC-tach

Łosiu, 10 maja 2002, 09:05

Na początku tego roku po sieci krążyły pogłoski o tym, iż Electronic Arts pracuje nad pierwszą od ponad dziesięciu lat grą o Jamesie Bondzie przeznaczoną na komputery PC. Przypominam, że ostatnia gra z Bondem w roli głównej pojawiła się na naszych blaszakach w roku 1990 i nosiła tytuł The Stealth Affair. Dziś możemy śmiało powiedzieć: „Bond powraca”, ponieważ Electronic Arts oficjalnie poinformowało, że gra pod tytułem James Bond 007: NightFire jest w produkcji.

Microsoft radzi – jak zoptymalizować i przyspieszyć komputer

Łosiu, 10 maja 2002, 09:05

Uwielbiasz wyśrubowane graficznie gry, a szczególnie sztandarowy symulator lotu firmy Microsoft - Microsoft Flight Simulator 2002? Twój komputer nie wyrabia z przeliczeniem tych wszystkich danych? Temperatura w obudowie przekracza 60 stopni? Wujek Dobra Rada radzi - sprzedaj samochód oraz meble i kup nowy komputer, albo.........skorzystaj ze specjalistycznych porad firmy Microsoft.

Top 10 gier w US (10/05/02)

Łosiu, 10 maja 2002, 09:04

Kolejny tydzień bezapelacyjnie należy do tych samych trzech tytułów. Według NPD Techworld w tygodniu od 21 do 27 kwietnia nadal na trzech pierwszych miejscach listy najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych znajdują się: ·The Sims: Vacation, Dungeon Siege oraz The Sims. Jedyną większą zmianą w pierwszej dziesiątce jest spadek po za listę Spider-Man: The Movie oraz powrót na dziesiątej pozycji The Sims: Livin' Large.