Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 maja 2002

Co zaprezentuje Electronic Arts na targach E3?

Fajek, 15 maja 2002, 15:30

Targi Electronic Entertainment Expo (E3) zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też kolejne firmy wystawiające się na nich podają do wiadomości publicznej cóż na owych targach zaprezentują. Dziś takiej informacji udzieliła firma Electronic Arts – największy światowy wydawca.

Recenzja: FIFA World Cup 2002

Fajek, 15 maja 2002, 15:09

Niedawno na naszym rynku ukazała się jedyna oficjalna gra zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej – FIFA World Cup 2002. Czy udało się jej zmazać niekorzystne wrażenie wywołane poprzednimi edycjami tej serii?

Atari powraca (15/05/02)

Sznur, 15 maja 2002, 15:05

Toymax International, jedna z firm wchodzących w skład korporacji JAKKS Pacific, podpisała umowę z Infogrames Interactive, mającą na celu stworzenie nowej konsoli go gier, która nazywać się będzie Atari 10-in-1 TV Games.

Wygraj Soldier of Fortune II: Double Helix

Sznur, 15 maja 2002, 14:44

Europejska premiera gry Soldier of Fortune II: Double Helix zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy oficjalny pokaz gry odbędzie się 23 maja, na targach E3 w Los Angeles, a 31 maja znajdzie się w sklepach. Na polski rynek gra trafi niedługo później za sprawą wydawnictwa LEM. Tymczasem na oficjalnej stronie gry pojawił się konkurs, w którym główną nagrodą jest nowoczesny komputer.

Hitchcock - premiera

Fajek, 15 maja 2002, 13:54

Dzisiaj w sklepach z grami pojawiła się nowa przygodówka- Hitchcock: Ostatnie cięcie. Program został przetłumaczony na język polski, zaś jego cena wynosi zaledwie 39,90 PLN.

Elite Forces: Navy SEALs jedzie do sklepów

Sznur, 15 maja 2002, 13:38

Nakładem zachodniego wydawnictwa Valusoft, specjalizującego się w wypuszczaniu na rynek tanich gier, ukazała się właśnie czwarta część taktycznej gry akcji z serii Elite Forces. O ile poprzednie gry rozgrywały się w czasie II Wojny Światowej (WWII Ivo Jima, WWII Normandy, WWII Desert Rats), to w Elite Forces: Navy SEALs akcja przenosi nas w czasy współczesnych konfliktów zbrojnych na tereny Iraku, Korei Północnej oraz Bośni.

RIM - premiera już w czwartek

Fajek, 15 maja 2002, 11:51

Jak informuje firma Lemon Interactive, już 16 maja (czwartek), nastąpi polska premiera najnowszej strategii czasu rzeczywistego 3D RIM - Wojna o Planetę. Równocześnie z premierą gry RIM ukaże się także najnowszy numer projektu "Super Gra Extra" wraz z dołączoną grą Real War.

GRAZETA - nowy tytuł prasowy firmy MANTA

Fajek, 15 maja 2002, 11:39

Już w lipcu, w kioskach i marketach całego kraju, ukaże się nowy kwartalnik firmy MANTA pt. "GRAZETA". Jest to bezpośrednia konkurencja dla takich wydawnictw jak Dobra Gra, eXtra Gra, Ultra Gra, itp.

Obniżka ceny Xbox'a i Playstation 2

Fajek, 15 maja 2002, 11:20

Jak informowaliśmy wczoraj, zarówno Sony jak i Microsoft przymierzali się do obniżki cen swoich konsol. Już wiadomo, że obniżki te stały się faktem. Tak więc Playstation 2 lub Xbox’a możemy kupić już za 199$!

Dwie nowe gry z firmy Simon & Schuster

Łosiu, 15 maja 2002, 09:05

Zgodnie z przewidywaniami, kolejni wydawcy prezentują swe plany i listy gier, które przedstawią na targach E3. Dziś swój plan przedstawiła firma Simon & Schuster, ujawniając tym samym swoje dwie nowe produkcje, tj.: Real War: Rogue States oraz Soldiers of Anarchy.

Dlaczego tak wielu hackerów jest bezkarnych?

Łosiu, 15 maja 2002, 09:01

Na serwisie C|Net News opublikowano ciekawy artykuł zatytułowany „Why Hackers Escape”. Porusza on bardzo drażliwą kwestię dla funkcjonariuszy prawa i speców od zabezpieczeń, tzn. czemu tak wielu hackerom udaje się zbiec, zatrzeć za sobą wszystkie ślady i nadal żyć jako wolny obywatel pomimo popełnienia przestępstwa, kradzieży ważnych danych z serwisów internetowych, pieniędzy z kont bankowych, itp.

Unreal Tournament 2003 opóźniony

Łosiu, 15 maja 2002, 09:01

Patrząc na najnowszą wieść z firmy Infogrames, aż chce się krzyczeć. Otóż po bardzo optymistycznych i super pewnych zapowiedziach, że Unreal Tournament 2003 wyjdzie jeszcze w czerwcu, przyszła kolej na odroczenia terminu premiery. Firma podała, że na kontynencie Europejskim premiera opóźni się o jeden miesiąc i gra zadebiutuje w lipcu. Czy na tym koniec? Zobaczymy.