Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 maja 2002

Divine Divinity demo

Sznur, 4 maja 2002, 14:44

Pojawiło się demo Divine Divinity, gry cRPG niemieckiego zespołu Larian Studio, która pomysłowością i estetyką ma przyćmić popularne serie AD&D, jak Baldur’s Gate czy Icewind Dale. Divine Divinity to już druga tego typu propozycja zza naszej zachodniej granicy. Całkiem niedawno ukazał się przecież Gorasul: Legacy of the Dragon, który choć wykonany poprawnie nie mógł konkurować z amerykańskimi super-produkcjami. Czy podobnie będzie z Divine Divinity? Przekonajcie się sami ściągając wersję demonstracyjną.

Activision dystrybutorem DOOM III

Sznur, 4 maja 2002, 09:34

O trzeciej części kultowego DOOM-a słyszymy już prawie od dwóch lat, jednak do tej pory brakowało jakichkolwiek nowych doniesień. Dopiero teraz id Software i Activision oficjalnie poinformowały o podpisaniu umowy dotyczącej gry DOOM III, na podstawie której Activision będzie światowym jej dystrybutorem.

Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns „GOLD”

Łosiu, 4 maja 2002, 09:30

Firma LucasArts poinformowała, że oficjalny dodatek, Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns, do strategii czasu rzeczywistego, Star Wars: Galactic Battlegrounds, został ukończony i osiągnął „złoty” status produkcji.

Czego nie zobaczymy na targach E3

Łosiu, 4 maja 2002, 09:04

Jak do tej pory niemal wszyscy znaczący producenci i wydawcy ujawnili listy gier, które przedstawią na tegorocznych targach E3. Niestety przy tej okazji okazało się, że na targach na pewno nie zobaczymy kilku bardzo oczekiwanych tytułów, jakimi niewątpliwe są: Master of Orion III, Medal of Honor: Team Assault oraz Duke Nukem Forever.

Abducted - filmowy horror w produkcji

Sznur, 4 maja 2002, 08:29

Contraband Entertainment pracuje nad filmową grą przygodową z gatunku horror/survival zatytułowaną Abducted. Zespół Contraband jak dotychczas znany jest z konwersji na Macintosh’a takich tułów jak Sin, F.A.K.K. 2 czy Icewind Dale, a Abducted jest ich pierwszym samodzielnym projektem przeznaczonym na platformy PC, Mac i Xbox.

Top 10 gier w US (04/05/02)

Łosiu, 4 maja 2002, 08:00

NPD Techworld opublikował raport przedstawiający listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od 14 do 20 kwietnia. The Sims: Vacation nadal plasuje się na pierwszej pozycji, Dungeon Siege na drugiej, natomiast na trzeciej nastąpiła mała rotacja, tzn. z pozycji czwartej na trzecią wskoczył The Sims, a z trzeciej na czwartą spadł Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast.