Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 maja 2002

Rusza oficjalna polska liga RTCW

Sznur, 27 maja 2002, 18:07

Firma LEM zaprasza do udziału w pierwszej, polskiej oficjalnej lidze RTCW. Już od dziś można zgłaszać swój udział na oficjalnej stronie poświęconej lidze – D-Day. Rozgrywki zaczynają się 3 czerwca i potrwają do grudnia. Wielki finał ligowych zmagań odbędzie się tuż przed świętami 2002 w kawiarni internetowej e-loko w Warszawie, kiedy to poznamy najlepszy polski klan Return To Castle Wolfenstein.

Warcraft III z edytorem

Fajek, 27 maja 2002, 17:06

Warcraft III: Reign of Chaos - gra, na którą wszyscy fani oczekują z zapartym tchem, ma szanse zostać najpopularniejszym tytułem tego roku. W miarę zbliżającej się daty premiery producent gry, firma Blizzard, ujawnia coraz więcej szczegółów na temat ostatecznej wersji. Niedawno zostały opublikowane screenshoty z edytora świata do Warcraft III.

Warlords Battlecry 2 PL - wkrótce premiera

Fajek, 27 maja 2002, 16:57

Długo oczekiwana gra strategiczna Warlords Battlecry 2 wkrótce trafi do sprzedaży! Po wielu tygodniach testowania, polska wersja językowa jest gotowa do tłoczenia.

Zapowiedź: Command & Conquer - Generals

Fajek, 27 maja 2002, 14:38

Command & Conquer: Generals to gra z która z kilku względów będzie wyjątkowa. Po pierwsze ma wnieść mnóstwo nowości do tejże serii, po drugie nie jest tworzona przez legendarne studio Westwood tylko prze jeden z oddziałów Electronic Arts – EA Pacyfic.

Recenzja: Uniminipet

Fajek, 27 maja 2002, 11:43

Uniminipet to gra platformowa oparta na animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Jest to produkt przeznaczony dla najmłodszych i w zasadzie tylko dla najmłodszych...

Warcraft III: Reign of Chaos w krakowskim Empiku

Łosiu, 27 maja 2002, 10:26

Dziś kolejne dwie relacje z uroczystości rocznicowych w krakowskim Empiku. W piątek odbyły się aż dwa turnieje: „Warrior Kings” oraz „Scooter Challenge” – o ich przebiegu w siódmej już części artykułu. Weekend zaś upłynął pod znakiem przedpremierowej odsłony strategii wszechczasów – „Warcrafta III: Reign of Chaos” oraz premiery pierwszego w Polsce P4 2,53 GHz – o tym w części ósmej.

Halo BĘDZIE na platformę PC!

Fajek, 27 maja 2002, 09:50

Od wieku miesięcy informacje dotyczące Halo w wersji na PC, pojawiają się w Internecie wzbudzając niemałe zamieszanie. Sęk w tym, iż raz jest informacja, że gry na tą platformę nie będzie, innym razem, że jednak będzie a jeszcze innym, że wyjdzie już za kilka tygodni bo jest ukończona. Pojawiła się kolejna informacja o produkcie firmy Bungie i to w dodatku na ich oficjalnym forum. Brzmi ona mniej więcej tak: „Halo BĘDZIE na platformę PC/Mac!”.

ATI najlepszą platformą dla DOOM III

Łosiu, 27 maja 2002, 08:48

To co się wydarzyło na zakończonych już targach E3 można śmiało nazwać policzkiem wymierzonym Nvidii przez ATI i firmę Id Software. Otóż najnowsza super gra akcji DOOM III z ID Software została przedstawiona na komputerze wyposażonym w kartę graficzną opartą na chipie nowej generacji firmy ATI, a jako powód tego wyboru, pan John Carmack publicznie wyjaśnił, że karty ATI są najlepszą platformą dla DOOM III i to zarówno jeżeli chodzi o szybkość jak i jakość wyświetlanej grafiki.

Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam - szczegóły

Łosiu, 27 maja 2002, 08:28

Dwa miesiące temu węgierski zespół developerski Digital Reality odpowiedzialny za stworzenie dwóch pierwszych części Imperium Galactica wyjawił, że pracuje nad nową grą zatytułowaną roboczo Platoon. W ten weekend otwarto oficjalną stronę tej produkcji i przedstawiono szereg nowych informacji, m.in. tą że pełny, oficjalny tytuł gry to: Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam.