Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 maja 2002

Uwaga na rzekomy emulator Xboxa

Mariusz Klamra, 11 maja 2002, 16:04

Kilka dni temu w Internecie pojawiły się kolejny raz informacje o pierwszym działającym emulatorze Xboxa na PC. Niestety okazało się, że rzekomy emulator jest w rzeczywistości trojanem, infekującym komputer na którym został uruchomiony.

Dungeon Siege, Freedom Force i Jedi Outcast - nowe pliki

Mariusz Klamra, 11 maja 2002, 15:47

Weekend przyniósł kilka ciekawych plików: dla posiadaczy pełnej wersji Jedi Knight II: Jedi Outcast, którzy mogli się poczuć urażeni że we wczoraj opublikowanym demie jest level niedostępny dla nich, Raven Software opublikował tą mapę jako oddzielny download. Fani Dungeon Siege nareszcie mogą pobawić się w tworzenie własnych map dzięki właśnie udostępnionemu edytorowi, zaś dla graczy z zacięciem artystycznym Electronic Arts udostępnił narzędzia do gry Freedom Force służące do tworzenia postaci i ich importu do gry z programu 3D Studio MAX.

Coś dla miłośników serii Might & Magic

Mariusz Klamra, 11 maja 2002, 15:13

Fani Heroes of Might & Magic IV szybko zauważyli, że w instrukcji do gry brakuje wielu istotnych informacji. Na szczęście serwis Celestial Heavens we współpracy z twórcami gry udostępnił nieoficjalny dodatek do podręcznika z brakującymi informacjami. Natomiast miłośnicy cRPG spod znaku Might & Magic nie mają się z czego cieszyć – nie będzie kolejnego patcha do Might & Magic IX.

Pierwszy oficjalny dodatek do Morrowind

Mariusz Klamra, 11 maja 2002, 14:10

Minął dopiero tydzień od wydania jednego z najciekawszych cRPG tego roku, czyli The Elder Scrolls III: Morrowind, a już pojawił się pierwszy z zapowiadanej serii oficjalnych dodatków.

The Sum Of All Fears ukończone!

Fajek, 11 maja 2002, 10:08

Dopiero miesiąc temu Ubi Soft Entertainment poinformował, że pracuje nad kolejną grą opartą na twórczości Tom’a Clancy’ego „The Sum Of All Fears” (Suma wszystkich strachów), tymczasem dziś gra ta zyskała status „gold”, czyli gotowa do tłoczenia.

Tony Hawk's Pro Skater 3 - DEMO

Soulcatcher, 11 maja 2002, 09:09

Już pojawiła się na naszych serwerach wersja demonstracyjna długo oczekiwanej kolejnej części „cool jazdy”, czyli THPS3. Tych co nie znają tej serii pragnę zapewnić iż zabawa na desce w wirtualnym świecie jest naprawdę przednia, ci co znają poprzednie części wiedzą zapewne o co mi chodzi :)