Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 maja 2002

Mercedes-Benz Racing
Mercedes-Benz Racing

Fajek, 18 maja 2002, 12:43

Od czasu do czasu pojawiają się gry, które w pewnym sensie promują np. daną markę, produkt lub po prostu firmę. I tak np. jest z Pepsi MAX Extreme, Ford Racing czy choćby Mercedes-Benz Truck Racing. Zazwyczaj gry te nie wyróżniają się czymś szczególnym, choć np. w przypadku ostatniego tytułu słowa uznania należą się autorom za stworzenie doskonałych wyścigów ciężarówek, które w zasadzie do dziś prezentują się znakomicie. I oto ponownie w roli głównej wystąpi Mercedes (a może powinienem powiedzieć Daimler-Chrysler) – a dokładnie osobowe wersje samochodów tejże firmy. Już niedługo powinniśmy móc zagrać w Mercedes-Benz Racing.

Demo The Sum of All Fears

Fajek, 18 maja 2002, 11:44

The Sum of All Fears to gra autorstwa Red Strom, dzięki której ponownie możemy wcielić się w dowódcę oddziałów Rainbow Six i zwalczać światowy terroryzm.

Prace nad Commandos 3 w toku?

Solnica, 18 maja 2002, 01:36

Kto nie lubi plotek? Zwłaszcza tych dobrych a na dodatek wysoce prawdopodobnych :). Do takich z pewnością należy ta, według której ludzie z Pyro Studios pracują już od jakiegoś czasu nad kolejną, oznaczoną numerem „trzy” częścią „Commandosów”.

IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles

Solnica, 18 maja 2002, 01:30

The Forgotten Battles to podtytuł pierwszego, zapowiedzianego właśnie przez Ubi Soft , oficjalnego dodatku do jednego z lepszych, o ile nie najlepszego ostatnimi czasy symulatora lotu – IL-2 Sturmovik.

Microsoft na E3

Fajek, 18 maja 2002, 00:59

Prawie każdy większy wydawca poinformował o tym, jakie tytuły zaprezentuje na rozpoczynających się za kilka dni targach E3. Poniżej zestawienie gier, które zobaczymy dzięki firmie Microsoft.

Casanova w wersji „kinowej”

Fajek, 18 maja 2002, 00:05

Firma CD Projekt poinformowała, iż prowadzi prace nad polską, „kinową” wersją językową przygodówki "Casanova". Zgodnie z sugestiami graczy przetłumaczone zostaną wszystkie napisy pojawiające się w grze, dialogi pozostaną jednak w języku angielskim.