Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 maja 2002

Le Mans 24 Hour zapowiedziany na PC

Sznur, 3 maja 2002, 16:12

Dla wielbicieli najbardziej wyczerpujących wyścigów samochodowych nadeszły miłe wieści. Infogrames postanowił wydać PC-tową wersję zeszłorocznego hitu na PlayStation 2 - Le Mans 24 Hour. Nad adaptacją pracuje australijski zespół Melbourne House, znany ze stworzenia Test Drive: Le Mans na Sega Dreamcast.

Europejska premiera GameCube

Fajek, 3 maja 2002, 13:11

Jeśli dziś jest piątek i w dodatku jest to 3 maja, to znaczy, że dziś jest premiera GameCube! Tak, właśnie od dziś można kupić w europie najnowszą konsolę Nintendo.

Twórczość Alistera MacLeana na ekranach komputerów

Solnica, 3 maja 2002, 10:28

Europejski wydawca, firma SCi poinformowała o fakcie zapewnienia sobie przez nią praw do wykorzystania trzech słynnych książek Alistaira MacMcLeana: „Tylko dla orłów”, „Działa Nawarony” oraz „Stacja arktyczna Zebra” i stworzenia na ich podstawie gier komputerowych.

400 PLN dziennie za granie - czy są jacyś chętni?

Mariusz Klamra, 3 maja 2002, 10:22

Zbliża się lato a wraz z nim wakacje. Tak się jakoś składa, że Ci którzy pracują w ciągu roku myślą wtedy o wypoczynku, zaś uczniowie i studenci zaczynają szukać wtedy okazji do wakacyjnego zarobku. I właśnie do nich jest skierowana oferta, którą chyba trudno będzie przebić – 400 PLN dziennie przez dwa miesiące, a przy tym zakres obowiązków jest prosty – w pracy po prostu trzeba grać w gry. Zainteresowani?...

Nowy chip graficzny Nvidii powrotem technologii 3dfx

Łosiu, 3 maja 2002, 09:38

Najnowszy chip graficzny firmy Nvidia, GeForce4, znajduje się na rynku dopiero kilka miesięcy, a już od pewnego czasu w sieci krążą nieoficjalne informacje o układzie nowej generacji. O przepraszam, już nie są to plotki. CEO Nvidii, pan Jen-Hsun Huang oficjalnie zapowiedział, że nowy demon wydajności pojawi się w sierpniu tego roku.