Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 maja 2002

Colin McRae Rally 3, Commandos 3 - trailery z E3

Fajek, 23 maja 2002, 16:26

Jak to rokrocznie bywa, na targach E3 producenci gier starają się zaprezentować swoje produkty w jak najlepszy sposób. Dlatego też przy okazji tej imprezy pojawia się mnóstwo trailerów z nadchodzących gier. Dziś pojawiły się trailery do szczególnie przez nas oczekiwanych gier: Colin McRae Rally 3 oraz Commandos 3.

Rally Trophy, Warrior Kings i Scooter Challenge - kolejne turnieje w EMPiK'u

Fajek, 23 maja 2002, 15:07

Już jutro w Krakowskim salonie EMPiK Megastore rozpocznie się kolejny turniej (a raczej turnieje), organizowane z okazji rocznicy powstania tegoż salonu.

AquaNox 2: Revelation zapowiedziany!

Fajek, 23 maja 2002, 13:39

Dzięki niemieckiemu producentowi i wydawcy, firmie JoWood, będziemy mogli ponownie zanurzyć się w głębiny oceanów i rozgrywać tam niesamowite pojedynki futurystycznymi pojazdami (łodziami) podwodnymi. A wszystko za sprawą AquaNox 2: Revelation!

Ubi Soft zapowiedział Myst Online

Sznur, 23 maja 2002, 13:26

Chyba nikogo już nie zaskoczy zapowiedź następnej gry massive multiplayer online, które ostatnio wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Tym razem to Ubi Soft postanowił uraczyć graczy z dostępem do Internetu sieciową wersją Mysta, zatytułowaną nie inaczej jak właśnie Myst Online. Ciekawe w jaki sposób producent zamierza przenieść przygodowy gatunek w świat rozgrywki typowo wieloosobowej.

Kolejny Falcon w produkcji

Sznur, 23 maja 2002, 12:54

Amerykański wydawca GT Interactive oficjalnie ogłosił, iż trwają prace nad grą Falcon: Operation Infinite Resolve, najnowszą odsłoną bojowego symulatora lotu z serii Falcon. Bynajmniej nie jest to zapowiedziany wcześniej Falcon V lecz zupełnie nowy projekt powstający w zespole Force 12 Studios.

Recenzja: Another War

Fajek, 23 maja 2002, 12:35

Dziś mamy dla Was recenzje gry Another War, pierwszej gry cRPG osadzonej w realiach drugiej wojny światowej. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to gra rodzimej produkcji, zasługuje ona na większe zainteresowanie z naszej strony.

Urodziny krakowskiego Empiku - sprawozdania część kolejna (23/05/02)

Łosiu, 23 maja 2002, 12:07

Po jednodniowej przerwie w turniejowym ciągu, w dziale multimediów krakowskiego Empiku ponownie zaczął się ruch. Stało się tak za sprawą rozegranych w środę wyścigów samochodowych, czyli turnieju „Collin McRae Rally 2.0”. Ilu zawodników zasiadło za kierownicami wirtualnych samochodów oraz kto z rywalizacji wyszedł z wyżej od pozostałych podniesionym czołem – o tym w kolejnej części naszej relacji.

Matrix - massive multiplayer online

Fajek, 23 maja 2002, 10:59

Warner Bros., Monolith Productions i EON Entertainment stworzą grę z gatunku MMOcRPG bazującą na filmowym superhicie jakim niewątpliwie jest Matrix!

RalliSport Challenge trafi na PC

Fajek, 23 maja 2002, 10:15

Microsoft Game Studios oficjalnie potwierdziło, że RalliSport Challenge, hit z konsoli Xbox pojawi się również na komputery klasy PC!

Silent Hill 2, Metal Gear Solid 2 na PC!

Fajek, 23 maja 2002, 09:45

Na targach E3 firma Konami, znany producent gier na platformę Playstation/PS2, poinformowała o grach jakie ukażą się na PC jeszcze w tym roku.

America's Army - szczegóły

Łosiu, 23 maja 2002, 09:30

Wczoraj informowałem o tym, iż Armia Amerykańska tworzy grę, America's Army, opartą na silniku firmy Epic, dziś zaś przedstawię konkretne, dopiero co ujawnione informacje dotyczące tej produkcji.

Dodatek do Return to Castle Wolfenstein

Łosiu, 23 maja 2002, 09:25

Firma Activision ujawniła, że zamierza jeszcze w tym roku wydać add-on do znanej gry akcji/FPS Return to Castle Wolfenstein. Nad dodatkiem pracują dwa zespoły, tj. współtwórca właściwej gry - Nerve Software; oraz nowy zespół - Splash Damage.

Max Payne 2 w produkcji

Łosiu, 23 maja 2002, 09:23

Jednak chłopaki z Computer and Video Games mają dobrego nosa. Przypominam, że pod koniec zeszłego miesiąca spekulowali na temat gry Max Payne 2 i jak dziś się okazało mieli całkowitą rację. Firma Take-Two oficjalnie poinformowała, że zespół Rockstar Games we współpracy z Remedy Entertainment rozpoczął produkcję Max Payne 2.