Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 23 maja 2002, 12:35

autor: "Fajek"

Recenzja: Another War

Dziś mamy dla Was recenzje gry Another War, pierwszej gry cRPG osadzonej w realiach drugiej wojny światowej. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to gra rodzimej produkcji, zasługuje ona na większe zainteresowanie z naszej strony.

Dziś mamy dal Was recenzje gry Another War, pierwszej gry cRPG osadzonej w realiach drugiej wojny światowej. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to gra rodzimej produkcji, zasługuje ona na większe zainteresowanie z naszej strony.

Pierwsza polska gra cRPG. Cokolwiek dalej napiszę będzie mało ważne w porównaniu z tym oto pierwszym akapitem. Ci z Was, którzy mieli już styczność z moimi tekstami, zauważą zapewne, że się powtarzam, ale nigdzie indziej takie wyznanie nie pasuje tak bardzo jak tutaj – uwielbiam dobre, komputerowe erpegi. Praktycznie każda gra mnie nudzi po niedługim czasie – do czego nie zawsze się w swoich recenzjach przyznaję, zwłaszcza gdy rzecz tyczy gry ogólnie dobrej – jedynie cRPG-i potrafią przykuć moją uwagę na czas niezbędny do ich ukończenia, nierzadko :-) kilkukrotnego.” – Shuck

Recenzja: Another War