Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 maja 2002

Era Futbolu 2002 już w kioskach!

Fajek, 9 maja 2002, 16:56

Dziś do wszystkich punktów sprzedaży prasy trafiła Era Futbolu 2002 – zręcznościową symulacja piłki nożnej, czyli po prostu piłka nożna z naszą reprezentacją w roli głównej, wydana na okoliczność zbliżających się Mistrzostw Świata. Gra została wydana na licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki czemu polska reprezentacja występuje w niej w aktualnym i oryginalnym składzie.

The Italian Job już w Polsce

Sznur, 9 maja 2002, 16:40

Do polskich sklepów trafiła właśnie najnowsza produkcja brytyjskiego zespołu SCi Games, doskonale znanego z bardzo kontrowersyjnej serii Carmageddon. Tym razem nie jest inaczej - The Italian Job spokojnie można zaliczyć do wyścigów samochodowych z elementami zręcznościowymi typowymi dla gier akcji. To co wyróżnia grę to ciekawa fabuła oparta na kultowym filmie z 1969 roku „The Italian Job” z Michaelem Cainem w roli głównej.

Ubranko Lary za 4400 funtów

Fajek, 9 maja 2002, 13:56

Jakiś czas temu informowaliśmy o toczącej się na eBay’u aukcji, której przedmiotem był strój Lary Croft, noszony pod koniec lat 90’tych prze modelkę Nell McAndrew. Wtedy też, na 6 dni przed końcem aukcji, cena przekroczyła nieznacznie 2000 funtów. Finał okazał się być taki, iż strój ten został sprzedany za 4400 funtów!

R.C. Cars zapowiedziane

Sznur, 9 maja 2002, 13:35

Od czasu ukazania się doskonałych Stunt GP i Revolt długo musieliśmy czekać na kolejne wyścigi małych samochodzików. Na szczęście rosyjska firma 1C postanowił wydać R.C. Cars, grę z modelami samochodów sterowanych drogą radiową w roli głównej, nad którą pracuje zespół Creat Studio.

Rayman 3 na targach E3

Fajek, 9 maja 2002, 13:10

Ubi Soft Entertainment niedawno ogłosił, że trwają intensywne prace nad nową częścią przygód Raymana - najpopularniejszego na świecie bohatera gier dla dzieci i młodzieży.

Oficjalny termin wydania dema Unreal Tournament 2003

Łosiu, 9 maja 2002, 11:54

W pierwszych dniach tego miesiąca zrobiło się bardzo gorąco, a to za sprawą nieoficjalnego dema Unreal Tournament 2003, które tak szybko jak się ukazało, tak znikło, pozostawiając setki fanów desperacko przeszukujących sieć. Ale, jak to mówią „nic straconego”. Dziś magazyn PC Games poinformował, że niemiecki odział firmy Infogrames ujawnił termin wydania dema i co najważniejsze nie jest on zbyt odległy.

Zapowiedź: Sudden Strike 2

Fajek, 9 maja 2002, 11:40

Sudden Strike pojawił się na rynku dość niespodziewanie – bez szumnych zapowiedzi i odpowiednio nagłośnionej kampanii reklamowej. Tym większe było zaskoczenie, gdy gra okazała się naprawdę dobra. Sukces SS spowodował, że producent, firma Fireglow zdecydowała się na wypuszczenie sequela...

Simon the Sorcerer 3D w ofercie CD Projektu

Fajek, 9 maja 2002, 09:51

Na podstawie umowy z Crucial Entertainment Limited firma CD Projekt została wyłącznym dystrybutorem najnowszej części kultowej gry przygodowej Simon the Sorcerer 3D na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Indiana Jones powraca!!!

Łosiu, 9 maja 2002, 09:51

Tak, to prawda, chyba najsłynniejszy archeolog świata powraca by znowu nieźle namieszać i odkryć starożytne tajemnice. Firma LucasArts oficjalnie zapowiedziała grę zatytułowaną Indiana Jones and the Emperor's Tomb na komputery PC oraz konsole Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox.

Industry Giant 2 PL wraz z Industry Giant 1

Fajek, 9 maja 2002, 09:36

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników strategii oraz gier ekonomicznych. Premiera gry Industry Giant 2 jest coraz bliżej, a jej data została ustalona na 19 czerwca. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej wraz z pierwszą częścią gry Industry Giant, która sprzedała się na całym świecie w nakładzie ponad 1,6 miliona egzemplarzy.

Kolejna gra z serii Duke Nukem ozłocona!

Łosiu, 9 maja 2002, 09:14

Niestety nie chodzi tu o Duke Nukem Forever, jedną z najdłużej produkowanych gier w historii, tylko o Duke Nukem: Manhattan Project, grę akcji/TPP tworzoną przez zespół Sunstorm Interactive. Pan George Broussard z 3D Realms oficjalnie poinformował, że prace nad grą dobiegły końca i niedługo trafi do sprzedaży.

Warlords IV - kolejna porcja nowości

Łosiu, 9 maja 2002, 09:12

Jakiś czas temu, w połowie marca bieżącego roku, firmy Strategic Studies Group oraz Ubi Soft ujawniły kilka pierwszych szczegółów dotyczących czwartej części kultowej strategii Warlords IV: Heroes of Etheria. Była to niewątpliwa oznaka, że po latach ciszy wokół tej produkcji, nareszcie coś się dzieje i rzesze fanów doczekają się w końcu jej premiery. Dziś obie firmy uraczyły nas kolejną porcją nowości.

Hitchcock: Ostatnie Cięcie w tłoczni

Łosiu, 9 maja 2002, 09:10

Firma CD Projekt poinformowała, że mroczna gra przygodowa Hitchcock: Ostatnie Cięcie trafiła właśnie do tłoczni. Gotowa jest już poligrafia: tekturowe pudełko i szczegółowa instrukcja. Program pojawi się w sklepach 15 maja 2002 roku w polskiej wersji językowej w cenie 39,90 PLN.