Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 maja 2002

Tennis Masters Series w ofercie LEM-u

Sznur, 16 maja 2002, 13:02

Firma Licomp Empik Multimedia poinformowała, że na początku czerwca ukaże się realistyczna symulacja tenisa ziemnego zatytułowana Tennis Masters Series. Gra posiada licencję ATP, a przy jej tworzeniu współpracował trenera kanadyjskiej drużyny tenisowej Martin Laurendeau.

Manta Multimedia prezentuje filmowe zwiastuny

Sznur, 16 maja 2002, 12:34

Ostatnio na stronach Manta Multimedia pojawiły się trailery do głośno zapowiadanych produkcji francuskiej firmy Arxel Tribe. Można tam pobrać zwiastuny filmowe takich gier jak Mistmare, Hannibal czy Gladiators, przygotowanych specjalnie ta targi E3.

Recenzja: Capitalism 2

Fajek, 16 maja 2002, 12:24

W 1995 roku pojawił się Capitalism – gra, która do dziś ma rzesze fanów. Jednak 7 lat w branży rozrywki komputerowej to baaaardzo długi okres, dlatego też trzeba było zrobić coś nowego. I właśnie dlatego dziś możemy zagrać w Capitalism 2.

Atlantis II w serii "eXtra Gra Wielkie Hity" już w sprzedaży!

Sznur, 16 maja 2002, 11:59

Jak informuje wydawnictwo CD Projekt w punktach sprzedaży prasy oraz sklepach z grami pojawił się drugi numer serii "eXtra Gra Wielkie Hity" z grą Atlantis II. Jest to zrobiona z dużym rozmachem gra przygodowa mieszcząca się aż na 4 płytach CD-ROM. Do gry dołączone jest pismo z opisem przejścia gry oraz informacjami o innych tytułach z oferty CD Projektu. Całość dostępna jest w atrakcyjnej cenie 26,99 zł.

Xpand Rally - oficjalna strona i nowe zdjęcia

Fajek, 16 maja 2002, 10:10

Krajowy deweloper i wydawca, firma Techland, od marca tego roku pracuje nad Xpand Rally – grą rajdową opartą na silniku FPS’a Chrome.

Warlords Battlecry 2 trafił do tłoczni

Fajek, 16 maja 2002, 09:55

Premiera Warlords Battlecry 2 zbliża się wielkimi krokami! Doskonała gra strategiczna z elementami RPG, której część pierwsza cieszyła się wielkim powodzeniem, zostanie wydana już 5 czerwca w polskiej wersji językowej. Po wielu tygodniach testowania gra znajduje się w końcowej fazie produkcji i niebawem będzie dostępna w sklepach i supermarketach na terenie całej Polski.

Dark Age of Camelot: Shrouded Isles zapowiedziany

Łosiu, 16 maja 2002, 09:47

Mythic Entertainment, firma która stworzyła Dark Age of Camelot, jednego z najpopularniejszych MMOcRPG jakie w dniu dzisiejszym istnieją, poinformowała, że jeszcze w tym roku wyda oficjalny dodatek do DAoC zatytułowany Dark Age of Camelot: Shrouded Isles.

Warcraft III - specjalna promocja dla kawiarenek internetowych

Fajek, 16 maja 2002, 09:40

W związku z nadchodzącą premierą gry Warcraft III firma CD Projekt poinformowała o specjalnej promocji dla kawiarenek internetowych.

Dungeon Siege Benchmark

Łosiu, 16 maja 2002, 09:15

O tym, iż Dungeon Siege ma wręcz prześliczną grafikę wiedzą wszyscy Ci, którzy mieli kontakt z tą grą. Jej zaawansowany silnik graficzny i jego możliwości w dziedzinie wyciskania z naszych kart graficznych, procesorów i pamięci, ostatnich rezerw mocy dostrzegli też ludzie z serwisu ExtremeTech i zrobili benchmark oparty na Dungeon Siege. Jeżeli chcecie sprawdzić co potrafi wasz komputer to zapraszam do naszego działu Pliki, gdzie już znajduje się Dungeon Siege Benchmark.

Impossible Creatures, Gothic 2, Red Faction II - oficjalne strony internetowe

Łosiu, 16 maja 2002, 09:10

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej swej nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego Impossible Creatures. Na tym nie koniec dzisiejszych nowości. Firmy Piranha Bytes/JoWood uruchomiły oficjalny treser site gry Gothic 2, a THQ oficjalną stronę gry akcji/FPS Red Faction II.

Pierwsza gra komputerowa Disneya po polsku

Łosiu, 16 maja 2002, 09:09

Firma CD Projekt podała do wiadomości, że po świetnych filmach fabularnych pochodzących z wytwórni Disneya z polskim dubbingiem, przyszedł czas na gry. Piotruś Pan: Wielki Powrót jest pierwszą z gier firmy Disney Interactive, która w całości została przetłumaczona na język polski.