Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 maja 2002

Rekordowa sprzedaż GameCube

Fajek, 8 maja 2002, 15:50

Brytyjczycy wyraźnie czekali na premierę Nintendo GameCube w ich kraju, gdyż w pierwszych dwóch dniach od premiery, która miała miejsce 3 maja sprzedano wszystkie dostępne egzemplarze, czyli 75,000 sztuk jednocześnie osiągając rekord liczby sprzedanych konsol w tak krótkim czasie.

Nowe gry z Paradoxu w ofercie CD Projektu

Fajek, 8 maja 2002, 15:20

Jak poinformowała firma CD Projekt, dzięki podpisaniu umowy z firmą Paradox Entertainment w ofercie CDP znalazły się nowe, ciekawe gry strategiczne. Umowa obejmuje dystrybucję wersji zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Po polskim Fallout - polski Deus Ex

Sznur, 8 maja 2002, 14:55

Zespół Mirage Interactive kończy właśnie prace nad niezwykle ciekawym cRPG – Another War, który już wkrótce trafi do sklepów, lecz zapewne nie każdy wie, iż całkiem niedługo możemy spodziewać się kolejnej gry ze stajni polskiego developera, równie interesującej lecz o zupełnie innym charakterze.

Dirt Track Racing 2 zapowiedziane!

Fajek, 8 maja 2002, 13:47

Infogrames zapowiedziało Dirt Track Racing 2 na komputery PC – drugą wersję wyścigów samochodowych rozgrywanych na podłożu ziemno-błotnym.

Nowa „eXtra Gra” już wkrótce

Fajek, 8 maja 2002, 12:11

Już za tydzień, 15 maja, w serii "eXtra Gra Wielkie Hity" ukaże się znana gra przygodowa Atlantis II...

Dragon Throne: Battle of Red Cliffs w ofercie CD Projektu

Fajek, 8 maja 2002, 11:18

Firma CD Projekt poinformowała, że właśnie podpisała umowę ze Strategy First, na podstawie której została wyłącznym wydawcą gry Dragon Throne: Battle of Red Cliffs w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech.

Recenzja: Scooter Challenge

Fajek, 8 maja 2002, 11:08

Scooter Challenge to próba przeniesienia nadzwyczaj popularnego zajęcia o charakterze rekreacyjnym jakim jest jazda na hulajnodze (zwanej „scooterem”) na ekrany naszych monitorów. Czy próba udana?

Powodzenia maturzyści! (08/05/02)

Fajek, 8 maja 2002, 10:16

Już jutro dla tysięcy młodych ludzi nadejdzie jeden z najważniejszych momentów ich życia – 9 maja rozpoczynają się egzaminy maturalne...

Warrior Kings - premiera!

Fajek, 8 maja 2002, 10:01

Dziś do sklepów w całej Polsce trafia gra strategiczna czasu rzeczywistego autorstwa zespołu Black Cactus, która obok Warcrafta 3 jest najciekawszym tegorocznym tytułem należącym do tegoż gatunku – mowa oczywiście o Warrior Kings.

Demo Era Futbolu 2002 - przygotowania do Mundialu czas zacząć

Solnica, 8 maja 2002, 09:19

Już jutro ukaże się w kioskach wydawana w serii „Dobra Gra” kolejna ciekawa pozycja, której tematem są zmagania drużyn piłkarskich - Era Futbolu 2002. Dzień jutrzejszy to również data oficjalnej premiery dema tej gry i wtedy też pojawi się ono na naszym serwerze FTP. Dla klubowiczów MayClub przygotowaliśmy jednak specjalną niespodziankę, demo to mogą oni pobrać już dzisiaj!

14 maja dniem premiery...

Łosiu, 8 maja 2002, 09:12

W poniedziałek wiele serwisów internetowych, w tym i nasz, informowało o nowym układzie graficznym G1000 firmy Matrox i jego premierze 14 maja. Informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone przez firmę Matrox, jednakże po odwiedzeniu strony firmy poświęconej kartom graficznym wydaje się, że są całkowicie prawdziwe.

Tajemnice Windows XP

Łosiu, 8 maja 2002, 09:12

Trzeba przyznać, że Windows XP, najnowszy system operacyjny firmy Microsoft jest dużym skokiem jakościowym w stosunku do poprzednich okien (Windows 98 i ME) używanych powszechnie przez użytkowników domowych. Sprawdzono już, że cechuje go duża stabilność oraz niezła wydajność i komfort pracy. Jednakże mało kto zdaje sobie sprawę, że w jego wnętrzu ukryte są „dziwne” mechanizmy, które mają monitorować działania użytkownika. Jedną z nowo odkrytych tego typu cech Windows XP jest ukryty plik przechowujący całą naszą historię.

Fachowcy o The Elder Scrolls III: Morrowind

Łosiu, 8 maja 2002, 09:09

Długo oczekiwany cRPG The Elder Scrolls III: Morrowind został wydany i wszędzie tam gdzie się pojawia wzbudza wśród graczy entuzjazm i podziw. Wątki w stylu „ZACZYNA SIE NOWA EPOKA....MORROWIND WYSZEDL” znajdują się już na wielu forach dyskusyjnych na całym świecie. Jednak zawsze prócz opinii graczy bardzo interesujące są opinie ludzi z branży, programistów z innych firm developerskich. Dlatego zapewne zainteresuje was, co pan Brandon Reinhart, programista firmy 3D Realms, sądzi o najnowszym dziele swoich kolegów z firmy Bethesda Softworks.