Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 maja 2002

Najczęściej zadawane pytania dotyczące MayClub i odpowiedzi na nie.

Soulcatcher, 12 maja 2002, 14:30

Na stronach MayClub możecie znaleźć wszystkie interesujące was informacje, mimo tego dostajemy zarówno przez emaila jak i telefonicznie sporo powtarzających się zapytań dotyczących pewnych aspektów działania MayClub. Spróbuję zebrać najistotniejsze z nich i udzielić na nie zbiorczej odpowiedzi. Jest to szczególnie ważne dlatego iż Maja, szefowa klubu wyraziła chęć (po prostu powiedziała że tak będzie – ach te silne kobiety :)) iż chce odpisywać na wszystkie emaile osobiście, a jest naprawdę mocno zawalona korespondencją.

GRY-OnLine w Progress Quest

Soulcatcher, 12 maja 2002, 14:21

Postanowiliśmy się pochwalić iż nasza redakcyjna postać o niezbyt enigmatycznym nicku „GRY-OnLine” awansowała właśnie w rankingu postaci gry Progress Quest na serwerze Explodrine na miejsce 239 spośród ponad 11 000 innych postaci.

Powstał dodatek do Gothica.

Soulcatcher, 12 maja 2002, 13:03

Jak donosi nam jeden z naszych czytelników Mariooshus, powstał ciekawy dodatek do gry Gothic. Jest on dostępny w chwili obecnej tylko w niemieckiej wersji językowej, ale nie powinno to zbytnio zrazić miłośników tej wspaniałej gry.

Specjalna oferta na Mimesis Online wciąż trwa.

Soulcatcher, 12 maja 2002, 12:33

Jeżeli jeszcze nie wiecie co to Mimesis Online to zajrzyjcie sobie do naszej encyklopedii. Fajna gierka, no nie ? A teraz szczegóły o tym na czym polega specjalna oferta.

EA Polska - początek rewolucji na polskim rynku?

Mariusz Klamra, 12 maja 2002, 11:47

Na polskim rynku dystrybucji pojawił się nowy zawodnik wagi ciężkiej – firma Electronic Arts Polska. Dzięki uprzejmości pana Grzegorza Onichimowskiego, człowieka-legendy w branży i pomysłodawcy całego przedsięwzięcia, możemy podać nieco bardzo ciekawych szczegółów na ten temat.

Tanio, taniej, za darmo..?

Mariusz Klamra, 12 maja 2002, 09:19

Jeszcze nie przebrzmiały echa ostatniej europejskiej obniżki cen Xboxa, a już z nieoficjalnych ale wiarygodnych źródeł pojawiły się informacje o kolejnej bardzo dużej obniżce ceny, tym razem na rynku USA, z 299$ do 199$. Tym samym Microsoft zrównałby cenę swojej konsoli z GameCube, co zapewne doprowadzi do kolejnej rundy cenowej wojny konsol.

Morrowind: Jak zaplanować postać.

Soulcatcher, 12 maja 2002, 01:26

Minie jeszcze niezliczona ilość dni i nocy zanim The Elder Scrolls III: Morrowind trafi na polskie półki sklepowe, lecz już teraz możecie zapoznać się ze systemem kreacji postaci dostępnym w grze.