Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 maja 2002

Ewolucja w MMOcRPG

Sznur, 1 maja 2002, 18:17

Wirtualne światy gier massive multiplayer online nieustannie się zmieniają i ewoluują. Jednak chyba największe modyfikacje wprowadzane są w dwóch zeszłorocznych hitach: Dark Age of Camelot i Anarchy Online.

Pierwszy patch do HoMM IV - ale na pewno nie ostatni...

Mariusz Klamra, 1 maja 2002, 15:41

Firma 3DO właśnie udostępniła pierwszy patch do Heroes of Might and Magic IV. Niestety, wśród ponad stu drobnych poprawek i korekt nadal nie ma obiecanego trybu multiplayer, co jest kolejnym dowodem na to, że niektórzy producenci wolą wypuścić produkt niedokończony i testować go na graczach (dla tych którzy jeszcze nie są posiadaczami tej tak czy inaczej świetnej gry informacja – opcja multiplayer w menu jest, tyle że po jej wybraniu pojawia się komunikat „wkrótce dostępna”).

The Elder Scrolls III: Morrowind – już jest !

Soulcatcher, 1 maja 2002, 15:20

Co prawda nie było jeszcze oficjalnego komunikatu firmy Bethesda Softworks na temat premiery tej super produkcji, (oficjalny komunikat pojawi się prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilkunastu godzin) lecz jak donoszą nasi informatorzy zarówno EBStore jak i Amazon rozpoczęły dzisiaj wysyłkę tej gry to tych szczęśliwców którzy zamówili ją w przedsprzedaży.

Pro Race Driver... DEMO!!!

Fajek, 1 maja 2002, 13:03

Pro Race Driver, gra, na którą wszyscy fani czterech kółek czekają z ogromna niecierpliwością ma pojawić się na rynku na przełomie sierpnia i września. Producent, firma Codemasters, od czasu do czasu raczy nas kolejnymi zdjęciami pochodzącymi z gry podsycając nasz i tak już ogromny apetyt. Tymczasem w Internecie pojawiło się… DEMO tej gry!!!

Angielskie demo Cultures 2: The Gates of Asgard

Solnica, 1 maja 2002, 11:27

JoWood Entertainment udostępnił grywalne demo Cultures 2: The Gates of Asgard, strategii czasu rzeczywistego w której ponownie dane nam będzie pokierować losem małych, dzielnych Wikingów. Tym razem jest to demo angielskiej wersji gry (wersja dema dla ludzi preferujących język naszych zachodnich sąsiadów - niemiecki, dostępna jest już od jakiegoś czasu).

Necrocide: The Dead Must Die odchodzi do lamusa...

Łosiu, 1 maja 2002, 09:35

Necrocide: The Dead Must Die - pierwsza próba wkroczenia firmy NovaLogic, na całkowicie nieznany przez siebie gatunek gier horrorów niestety chyba zakończy się niepowodzeniem, a mówiąc dosłownie tytuł ten nawet nie dostanie szansy na to by ocenili go gracze. Grę po raz pierwszy zapowiedziano na targach ECTS 2000, później wielokrotnie przekładano jej premierę, nawet raz wstrzymywano produkcję, a niedawno pojawiły się informacje, że ma wyjść we wrześniu 2002 roku. Niestety dziś firma NovaLogic podała, że produkcja Necrocide została ponownie anulowana.