Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 kwietnia 2002

Arxel Tribe na E3 2002

Sznur, 30 kwietnia 2002, 19:00

Już bardzo niewiele czasu zostało do tegorocznych targów E3 (Electronic Entertainment Expo), które jak zwykle odbędą w Los Angeles. W związku z tym coraz więcej producentów i wydawców przygotowuje się do prezentacji swoich tytułów. Jednym z nich będzie dobrze znana na polskim rynku francuska firma Arxel Tribe.

CD Projekt poszukuje beta-testerów

Fajek, 30 kwietnia 2002, 16:18

Firma CD Projekt, jeden z wiodących dystrybutor gier i programów multimedialnych, poszukuje spostrzegawczych i skrupulatnych entuzjastów gier komputerowych na stanowiska managera działu betatestów oraz pełnoetatowych betatesterów.

Codename: Outbreak - poradnik

Solnica, 30 kwietnia 2002, 14:03

Codename: Outbreak do łatwych gier z całą pewnością nie należy. I nie warto zasiadać do niej po ciężkim dniu w pracy czy szkole, gdyż może się to okazać najbardziej irytującym kwadransem w całej historii gier komputerowych...

Starmageddon - dziś premiera!

Fajek, 30 kwietnia 2002, 12:57

Nareszcie, po wielu miesiącach oczekiwania, możemy już kupić znakomitą strategie czasu rzeczywistego rozgrywaną w kosmosie – Starmageddon.

Premiera GameCube już w piątek

Fajek, 30 kwietnia 2002, 11:37

Już za kilka dni będzie miała miejsce europejska premiera konsoli Nintendo GameCube, ostatniego z liczących się graczy na polu wirtualnej rozrywki.

Zapowiedź: Syberia

Fajek, 30 kwietnia 2002, 10:28

Syberia to gra przygodowa stworzona przez twórcę znakomitej gry przygodowej Amerzone. Gracze wcielają się w postać Kathe Walker, wziętej prawniczki z Nowego Jorku...

Neverend - kolejna gra z Mayhem Studios

Solnica, 30 kwietnia 2002, 10:03

Pracowici ci nasi południowi sąsiedzi, oj pracowici. W miniony weekend informowałem Was o dwóch grach tworzonych przez słowacki zespół Mayhem Studios, dzisiaj pora dołożyć kolejną pozycję na liście opracowywanych przez nich gier – Neverend.

Darmowe uaktualnienie do Tribes 2

Łosiu, 30 kwietnia 2002, 09:20

Na oficjalnym forum firmy Sierra poświęconym znakomitej zespołowej grze akcji Tribes 2, pan Alex Rodberg ujawnił, że zespół Garage Games pracuje obecnie nad darmową aktualizacją Tribes 2, która pojawi się prawdopodobnie pod koniec tego lata.

Nowe oficjalne strony w sieci

Łosiu, 30 kwietnia 2002, 09:18

W dniu dzisiejszym, nasz wywiad doniósł o otwarciu trzech nowych, oficjalnych stron internetowych. Firma Ubi Soft uruchomiła stronę gry Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield, NovaLogic otworzył stronę Delta Force: Task Force Dagger, a firmy Soft Enterprises oraz Data Becker stronę Highland Warriors.