Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 kwietnia 2002

Nowe promocje w MayClub (29/04/02)

Fajek, 29 kwietnia 2002, 17:59

Jeśli z niecierpliwością czekacie na Another War, pierwszą grę cRPG osadzoną w realiach II Wojny Światowej, już dziś możecie zamówić ja w przedsprzedaży w naszym sklepie.

Zielone Berety już na sklepowych półkach

Fajek, 29 kwietnia 2002, 17:40

Jak poinformowało Wydawnictwo Play-It, Zielone Berety, czyli strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się podczas wojny wietnamskiej trafiła właśnie na półki sklepowe.

Strój Lary Croft na sprzedaż

Fajek, 29 kwietnia 2002, 17:30

Jakiś czas temu Eidos poinformował o chęci sprzedaży oryginalnego stroju Lary Croft, bohaterki gry Tomb Raider. 3 dni temu stój ten, noszony przez modelkę Nell McAndrew, został wystawiony na sprzedaż w internetowym domu aukcyjnym eBay. Wszystkie zyski z aukcji zostaną przeznaczone na organizację UNICEF.

Italian Job - nowa gra ze stajni SCI

Fajek, 29 kwietnia 2002, 15:47

Film The Italian Job gościł na ekranach kin w 1969 roku. Od tego czasu stał się legendą kina akcji z niezapomnianą rolą Michaela Caine’a. Już 6 maja będzie miała miejsce premiera tego ciekawie zapowiadającego się tytułu.

Uniminipet - nowa gra dla najmłodszych

Sznur, 29 kwietnia 2002, 14:33

Jak informuje firma Marksoft, w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafia gra pod tytułem Uniminipet. Jest to bardzo kolorowa i dynamiczna gra platformowa przeznaczona dla najmłodszych użytkowników komputera, oparta na animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem.

Warcraft III - beta single player

Fajek, 29 kwietnia 2002, 13:11

Na specjalnym pokazie 22 kwietnia we Frankfurcie, z udziałem samego Billa Ropera, została zaprezentowana wersja beta gry Warcraft III dla pojedynczego gracza. Podczas prezentacji zostało ujawnione wiele szczegółów na temat ostatecznego wyglądu gry. Elementem, który po raz pierwszy ujrzał świtało dzienne był edytor świata.

Sim City 4 oficjalnie potwierdzone

Solnica, 29 kwietnia 2002, 12:38

Plotki na temat czwartej części kultowej serii Sim City krążyły po sieci już od jakiegoś czasu, dzisiaj Electronic Arts oficjalnie potwierdził, iż gra ta znajduje się w fazie produkcji.

Recenzja: Space Haste 2

Fajek, 29 kwietnia 2002, 12:14

Space Haste 2 to jedne z ciekawszych wyścigów futurystycznymi poduszkowcami, rozgrywane na specjalnie przygotowanych torach. Gra łączy cechy takich produkcji jak WipeOut czy MegaRace.

Zapowiedź: Savage Skies

Fajek, 29 kwietnia 2002, 10:47

Savage Skies to trójwymiarowa gra akcji wykorzystująca zaawansowany trójwymiarowy silnik graficzny „RFEngine” (widok z perspektywy trzeciej osoby). Akcja toczy się w fantastycznej krainie Fraewyn, gdzie trzy różnorodne nacje (Pariah, Chrysalis oraz Virtwyn) walczą ze sobą o władzę i dominację. Gracz może opowiedzieć się po stornie każdej z nich i toczyć zaciekłe podniebne boje dosiadając 24 latających bestii, smoków, demonów i innych podobnych stworzeń.

Piraci + magia Voodoo = Voodoo Islands

Łosiu, 29 kwietnia 2002, 09:21

Dziś chcę wam przedstawić fajną i ciekawie zapowiadającą się grę o enigmatycznym tytule Voodoo Islands. Nie, nie jest to nic, co opowiada o kulcie Voodoo, czarownicach, czy też o byłej firmie 3dfx produkującej znakomite akceleratory graficzne. To przygodowa gra akcji przenosząca nas w przeszłość, na Karaiby, gdzie możemy zakosztować życia nieustraszonego kapitana piratów.

Top 10 gier w US (29/04/02)

Łosiu, 29 kwietnia 2002, 08:50

NPD Techworld opublikował najnowszy raport przedstawiający listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od 7 do 13 kwietnia. Pierwsza trójka nadal pozostaje bez zmian, to kolejno: The Sims: Vacation, Dungeon Siege oraz Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Kolejne dwa miejsca zajmują The Sims i The Sims: Hot Date. Wygląda na to, że gry z serii The Sims pobiją jeszcze niejeden rekord sprzedaży – od kilku lat na nieustannym topie – to robi wrażenie.