Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 kwietnia 2002

konkurs "Aquanox" zakończony

Rafii, 19 kwietnia 2002, 18:19

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Aquanox”. Przypomnijmy iż do wygrania było 8 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Lemon-Interactive.

„Dungeon Siege” - wielka premiera już 28 kwietnia

Fajek, 19 kwietnia 2002, 16:34

Dungeon Siege to najnowsza gra firmy Microsoft nawiązująca do takich przebojów jak seria Diablo czy Baldurs Gate. Łączy w sobie elementy gry zręcznościowej i fabularnej.

Rewolucyjny Shadowbane?

Sznur, 19 kwietnia 2002, 16:23

Już wkrótce na rynku gier massive multiplayer online pojawi się nowy zawodnik z poważnymi aspiracjami do przejęcia palmy pierwszeństwa od takich tytułów jak Dark Age of Camelot, EverQuest czy Anarchy Online. Chodzi oczywiście o powstającą w Wolfpack Studios grę Shadowbane, którą na rynku europejskim wyda UbiSoft.

Koniec produkcji procesorów AMD Duron

Fajek, 19 kwietnia 2002, 16:17

Jak poinformował W. Jerry Sanders, prezes firmy AMD, procesory z serii Duron już przestaną być produkowane przed końcem tego roku. Durony 0.13 mikronowe oparte na rdzeniu Appaloosa będą ostatnimi procesorami o nazwie Duron.

Zostać smokiem w Trials of Ascension

Sznur, 19 kwietnia 2002, 15:21

Shadowpool Studios to kolejna firma próbująca zaistnieć na rynku gier massive multiplayer online. Jej pierwszą produkcją jest zapowiedziana właśnie Trials of Ascension, rozbudowana cRPG rozgrywająca się w fantastycznym świecie znanym jako TerVarus.

Mała próbka możliwości nowej gry twórców IL-2 Sturmovik

Łosiu, 19 kwietnia 2002, 09:25

Na zachodnim serwisie Computer and Video Games pojawiły się pierwsze ekskluzywne screeny z kolejnej (jeszcze nie nazwanej) gry zespołu Maddox Games, twórców wyśmienitego symulatora lotniczego z czasów II wojny światowej IL-2 Sturmovik. Od razu przyznam, screeny porażają.

Nina: Agent Chronicles nowa gra z Lemon Interactive

Łosiu, 19 kwietnia 2002, 09:23

Na zachodnim serwisie internetowym XGR ukazała się wiadomość dotycząca najnowszego projektu naszej rodzimej firmy Lemon Interactive. Otóż, redaktor serwisu dowiedział się od pana Marka Tymińskiego (szefa Lemon Interactive), że firma rozpoczęła pracę nad grą zatytułowaną Nina: Agent Chronicles.

Oficjalna strona Industry Giant II

Łosiu, 19 kwietnia 2002, 09:21

Firma JoWooD poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej strategii ekonomicznej „Industry Giant II”. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych (niemieckiej i angielskiej) i niewątpliwie zasługuje na uznanie zarówno jeżeli chodzi o walory estetyczne jak i merytoryczne. Mówiąc dosłownie: jest ładna, posiada intuicyjne menu oraz zawiera sporo informacji i grafik. Zapraszam.